Inne
Artykuł
Redakcja we współpracy z firmą Udemy, Środa, 18 kwietnia 2018, 09:00

Pracujesz z fotografią? A może po prostu robisz dużo zdjęć? Bez względu na to do której grupy się zaliczasz, Photoshop jest narzędziem wartym poznania bo pozwala wydobyć ze zdjęcia ukryte piękno. Przykładowo, przy pomocy masek jasności dokonasz gustownego retuszu zamieniającego ładne zdjęcie w arcydzieło. Wystarczy odpowiedni kurs internetowy, który pokazuje wszystko krok po kroku.

Takim kursem jest “Doskonalenie fotografii portretowej z maskami jasności”, program stworzony przez eksperta z wieloletnim doświadczeniem, który skomplikowane zagadnienie masek jasności tłumaczy krok po kroku, żeby to zaawansowane narzędzie stało się przystępne nawet dla osób bez znajomości innych technik Photoshopa. Dostajemy także lekcję podstaw retuszu: jak myśleć o zmianach, w jaki sposób podchodzić do zdjęcia, na co zwracać uwagę, żeby praca z obrazem nie sprowadzała się do skrajnego ustawienia suwaków. Zmiany, tak, ale żeby efekt był właściwy, trzeba potrafić odpowiedzieć na pytanie “dlaczego”.

A czemu maski jasności? Bo jest to potężne narzędzie do wprowadzania poprawek opartych na zakresach tonalnych. Praca z maskami jasności pozwala uzyskać bardzo wysoką precyzję i naturalne efekty. Łatwo można dokonać korekcji wybranych obszarów i niemalże manipulować światłem. Dzięki zastosowaniu tej techniki zdjęcia portretowe nabierają dodatkowej głębi i wyrazu. W świetnej ofercie, za 34,99 zł możecie nabyć dożywotni dostęp do kursu, który pozwoli wam tchnąć nowe życie w rodzinne fotografie, poszerzyć horyzonty i rozwinąć zdolności zawodowe.

Fotografia może być twoim hobby, ale równie dobrze może przerodzić się w dodatkowe źródło przychodów. Dzięki portalom społecznościowym portfolio przemawia głośniej niż jakiekolwiek stopnie zapisane w systemie edukacji. Jeśli pasjonuje cię fotografia i retusz, a twoje prace będą dobre, prędzej czy później ktoś się do ciebie zgłosi. To będzie twoje pierwsze zlecenie. Ile się na tym zarabia? Niektórzy liczą sobie za retusz kilkadziesiąt złotych, inni wyceniają swoją pracę w setkach złotych.

Nie ulega jednak zmianie, że kurs “Doskonalenie fotografii portretowej z maskami jasności” po przecenie z 600 zł na 34,99 zł to świetna inwestycja w siebie i swoją przyszłość. Za te niewielkie pieniądze otrzymasz blisko pięć godzin materiałów wideo, dodatkowe pomoce naukowe, certyfikat ukończenia i bardzo przystępnie prowadzone sesje, które nauczą cię, jak dokonać wstępnej analizy zdjęcia, jak pracować z maskami jasności, a nawet jak zautomatyzować niektóre procesy. Ten kurs to najprostszy i najtańszy sposób na spróbowanie swoich sił w roli eksperta w dziedzinie edycji fotografii portretowej. Czy będzie to tylko zabawa, czy sposób na życie? To już zależy od ciebie.

Przejdź do promocyjnej oferty na kurs “Doskonalenie fotografii portretowej z maskami jasności”

Ocena artykułu:
Ocen: 41
Zaloguj się, by móc oceniać
Kenjiro (2018.04.18, 09:08)
Ocena: 64

0%
Ostatni przykład pokazuje jak zepsuć ładne kolorowe zdjęcie. Jeśli cały cykl jest na poziomie tej fotografii, to odradzam zakupy...
kretowicz (2018.04.18, 09:10)
Ocena: -1

0%
Sposób na komercyjną reklamę może być bardzo fajny. Gdyby tu pojawił się test podzespołów komputerowych i np laptopów które i jakie wydajności w jakich procesach nam dają, to z pewnością konwersja by była lepsza, jak również o ile ciekawsza nawet dla tych co nie potrzebują żadnego kursu, a i tak marka reklamująca, kojarzyła by się z profesjonalizmem i starannością - więc i o polecenie usług łatwiej.
Piioo (2018.04.18, 09:16)
Ocena: 19

0%
Może by tak warto było dodać w newsie ile kosztuje oryginalny Photoshop?
Pyth0n (2018.04.18, 09:25)
Ocena: 39

0%
'Za te niewielkie pieniądze otrzymasz [...] certyfikat ukończenia [...]'.

Certyfikat ukończenia filmu... Ja prdl...
conish (2018.04.18, 09:31)
Ocena: 30

0%
Przykład ze zdjęciem jest na pewno dobrze opisany? Ładne zdjęcie kobiety o ciekawym kolorze włosów, zdrowym kolorze skóry zostały wyedytowany do zdjęcia kobiety o brązowych włosach i bladej cerze? Gdyby podpisy były odwrotnie, to bym powiedział, że ktoś poprawił źle doświetlone zdjęcie...
leahreminiboy (2018.04.18, 09:38)
Ocena: 3

0%
Piioo @ 2018.04.18 09:16  Post: 1139210
Może by tak warto było dodać w newsie ile kosztuje oryginalny Photoshop?


napewno taniej niz zestaw kursow w kolku fotograficznym ;) a kiedys to przy kazdym technikum za friko bylo :P
BeeDead (2018.04.18, 09:41)
Ocena: 29

0%
KURS - jak zepsuć zdjęcie pięknej kobiecie... BRAWO!
jagular (2018.04.18, 09:46)
Ocena: 31

0%
Omijając pierdolament w komentarzach, takie 3 grosze:
- luminosity masks w Photoshopie to rzeczywiście przydatne narzędzie,
- bez problemu da się znaleźć wszelkie materiały na temat tego w internetach, za darmo,
- sprzedawanie tego jednak, z sugestią że to jakoby kiedyś kosztowało 610zł, jest niesmaczne; ludzie, którzy to kupią zostaną zrobieni w balona, nawet jeżeli zapłacą och och och 94% mniej.
- jeżeli ktoś będzie chciał poważnie spróbować tematu, dostępne są skrypty rozbijające kanały luminacji na poszczególne zakresy. Zarówno płatne, jak i darmowe. Ręcznie jest to nieco kłopotliwe ze względu na dużą ilość kroków.

Podsumowując: brawo, kolejny szemrany kurs. Certyfikat zakończenia...noszkur....
jagular (2018.04.18, 09:46)
Ocena: 3

0%
Piioo @ 2018.04.18 09:16  Post: 1139210
Może by tak warto było dodać w newsie ile kosztuje oryginalny Photoshop?

Niedużo, w abonamencie. Tyle ile 3 piwka na rynku.
TheKerimek (2018.04.18, 09:50)
Ocena: 30

0%
Już niedługo w PClab - kurs gotowania jajek (sprawdź najniższe ceny). Certyfikat gratis.

Zaloguj się, by móc komentować
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane