Myszki, klawiatury
Artykuł
Damian Lejnert, Piątek, 21 kwietnia 2017, 17:30

SteelSeries Rival 300 – oprogramowanie

Oprogramowanie przeznaczone do modelu Rival 300 to SteelSeries Engine 3. Jest przejrzyste i proste w obsłudze. Pobiera się je bezpośrednio ze strony producenta. Składa się z trzech oddzielnych zakładek. Pierwsza z nich pozwala dostosować urządzenie do własnych potrzeb. To właśnie tutaj umieszczono szereg opcji związanych z programowaniem przycisków, nagrywaniem makr, funkcjami programowego zarządzania akceleracją, raportowaniem USB i poziomem predykcji.

 

Edytor nagrywania makr jest prosty w obsłudze. Rejestruje zarówno aktywację przycisków myszy, jak i wciśnięcia klawiszy klawiatury. Za jego pomocą można też edytować opóźnienia.

 

Druga zakładka, Library, udostępnia ciekawe rozwiązania pozwalające na automatyczną zmianę ustawień w zależności od programu. Co ważne, posiadacze większej liczby urządzeń producenta, które współpracują z oprogramowaniem, mogą je przyłączyć do profilu wybranego narzędzia lub gry. Dzięki temu nie będzie trzeba zmieniać profilu ręcznie.

 

Ostatnia karta, GameSense, udostępnia profile podświetlenia zgodne z wybranymi grami. Dzięki nim kolor podświetlenia rolki i logo na grzbiecie może dostarczać pewnych informacji o rozgrywce.

Ocena artykułu:
Ocen: 5
Zaloguj się, by móc oceniać
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane