Myszki, klawiatury
Artykuł
Łukasz Pilarczyk, Piątek, 17 lutego 2017, 18:00

Razer Turret – ergonomiczność, użytkowanie

Mniejsze rozmiary modelu Razer Turret można uznać za zaletę, ale również za wadę. O wiele łatwiej jest odłożyć klawiaturę na bok, gdy jest to potrzebne, łatwiej też ułożyć ją wygodnie na kolanach. Niestety, doskwierała nam znacznie mniejsza ilość miejsca na operowanie myszą, zwłaszcza podczas zabawy w strzelankach. Pozostaje więc zwiększyć czułość myszy i uważać, by jej sensor, znajdujący się na samym środku, nie wyjechał poza krawędź.roccat sova razer turret


Łamana konstrukcja modelu Razer Turret nie wzbudziła naszego zaufania. Chociaż zawias jest precyzyjnie spasowany i zabezpieczony przed przełamaniem, podczas użytkowania konstrukcja lekko się ugina. Mamy wrażenie, że mocniejszy nacisk mógłby ją złamać.

razer turret

Na spodzie znajduje się przeciwpoślizgowa guma.

razer turret

Bezprzewodowe działanie zarówno klawiatury, jak i myszy znacząco poprawia wygodę użytkowania. Czas działania jest wystarczający, żeby nie trzeba było ładować akumulatorów w ciągu dnia. Po zakończeniu gry wystarczy odstawić klawiaturę i mysz do stacji, by naładować ogniwa.

razer turret

Razer w modelu Turret zamontował przyciski z mechanizmem nożycowym. Mają bardzo niski skok maksymalny. Musimy je pochwalić za świetne działanie. Wszystkie stawiają taki sam opór, działają cicho i nie uginają się pod silnym naciskiem.

razer turret

Ocena artykułu:
Ocen: 2
Zaloguj się, by móc oceniać
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane