Myszki, klawiatury
Artykuł
Łukasz Pilarczyk, Piątek, 17 lutego 2017, 18:00
Roccat Sova
Cena od 729.00 zł do 999.00 zł

Roccat Sova – jakość wykonania, podkładka

Roccat Sova to naprawdę porządnie wykonana klawiatura. Pomimo dużych rozmiarów jest zadziwiająco sztywna. To za sprawą metalowej wewnętrznej płyty, ułożonej prawie na całej szerokości konstrukcji. Poza tym obudowa w całości jest wykonana z plastiku. Ma lekko chropowatą powierzchnię, dość odporną na zarysowania i zabrudzenia. Podkładka pod nadgarstek, jak i podkładka pod mysz mają identyczne powierzchnie.

roccat sova


Obie podkładki można dość łatwo zdemontować, by wyczyścić powierzchnię pod nimi. Jeśli podkładka pod mysz się wytrze, będzie można łatwo ją wymienić. Oczywiście, to przy założeniu, że będzie dostępna w sprzedaży.

roccat sova

 

Przewód USB jest dość gruby i sztywny, a jego długość to 380 cm. Niestety, jest podłączany nie bezpośrednio do klawiatury, lecz do krótszego ze specyficzną pięciopinową końcówką. Podczas używania klawiatury zdarzyło mam się zahaczyć o przewód i rozłączyć kabel.

roccat sova


Nasadki klawiszy w modelu Roccat Sova możemy zaliczyć do tych lepiej wykonanych. Znaki są wypalane laserowo, a powierzchnia sprawia wrażenie trwałej.

roccat sova

Ocena artykułu:
Ocen: 2
Zaloguj się, by móc oceniać
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane