Kończ waść
Pierwsza część gry podobała nam się umiarkowanie. Pomimo kulawego systemu walki doceniliśmy te aspekty, które w tego typu rozrywce są szczególnie istotne: fabułę i możliwość wczucia się w prowadzoną przez gracza postać. Esencja gier z gatunku RPG, zarówno tych komputerowych, jak i fabularnych, to odgrywanie postaci, zaraz za nią umieścilibyśmy tzw. grywalność. Postać Geralta z Rivii jest na tyle złożona i ciekawa, że naprawdę trudno o lepszego bohatera.
Mieliśmy spore obawy co do kontynuacji przygód wiedźmina, przecież postęp techniczny to nie wszystko. Naprawdę dobra gra musi mieć to coś, co sprawi, że nawet gdy za oknem będzie już świtać, niezrażony tym gracz dalej będzie parł do przodu. I właśnie coś takiego zapewnia nowy Wiedźmin. To jest mocno wciągająca przygoda, którą się smakuje, a nie przechodzi tylko po to, żeby odhaczyć kolejną pozycję na liście.
Nie jest to produkt doskonały. Wciąż odczuwamy niesmak związany z awarią serwerów autoryzacyjnych tuż po tym, jak gra trafiła na półki. Ma też kilka dość irytujących wad technicznych, ale mamy nadzieję, że wkrótce zostaną poprawione. Ale jeśli chodzi o pomysł, fabułę, grafikę czy właśnie grywalność – naprawdę nie mamy jej zbyt wiele do zarzucenia. Mało tego, zarówno wydanie zwykłe, jak i kolekcjonerskie są sprzedawane w atrakcyjnej cenie i bogate w dodatki. Ale i tak najważniejsze jest to, że ta gra wciąga bardziej niż spacer po bagnach. My siadamy do niej po raz drugi.

- Fabuła!
- Dylematy, dylematy, dylematy
- Niezły system walki
- Grafika i dźwięk
- Świetnie wydana
- Niezłe spolszczenie
- Długość rozgrywki
- Gra na kilka razy
- Geralt z Rivii...
- Płynność animacji
- Wymagania sprzętowe
- Kilka nielogicznych rozwiązań i pomniejszych błędów

http://i.imgur.com/fqyvt.jpg
http://i.imgur.com/qm5c6.jpg
Gry miałyby takie wymagania już 3 lata temu, gdyby nie konsole. Poza tym, jest oficjalnie potwierdzone, że będzie portowany na Xboxa 360.
wszystkie screnny z tych ustawien graficznych ?
Kto to pisał ?
- no chyba że to ironia to jeszcze zrozumiem
PS. w dniu premiery W2 w tesco kosztował 79.99 , co jak na premierę jest dość tanio dlatego sprzedaż jest jeszcze lepsza .
Gry miałyby takie wymagania już 3 lata temu, gdyby nie konsole. Poza tym, jest oficjalnie potwierdzone, że będzie portowany na Xboxa 360.
Mnie tam nie zachwyca, zwłaszcza vs FPS jaki oferuje... O wiele bardziej wolę CryEngine, a wodę jakoś z UE mi się bardziej podoba.
Najlepiej zoptymalizowaną grę w jaką grałem ostatnio to był Batman, świetny FPS, świetna grafa.
Pozostaje czekać na polskiego snajpera
Kto to pisał ?
- no chyba że to ironia to jeszcze zrozumiem
Bo gra była tworzona po angielsku.