artykuły

CeBIT 2012 – relacja z targów

Na Zachodzie bez zmian?

52
12 marca 2012, 06:00 D. Grzyb, Ł. Marek, P. Pilarczyk

Amacrox

Oferta Amacroksa jest raczej skromna, w przeciwieństwie do stanowiska firmy. Zaręczamy, rzucało się w oczy.

 

Kluczową gałęzią oferty Amacroksa są ładowarki. Przedstawiono modele, które różnią się pojemnością, wielkością oraz wykonaniem. Jest ich tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie. Najpojemniejszy ma 8400 mAh, a ten z drugiego końca skali – 4200 mAh. Pierwszy ma obudowę wykonaną ze szczotkowanego aluminium, a drugi – z plastiku.

 

Amacrox jest kolejną firmą, która stara się pozbywać kabli wszędzie tam, gdzie może. Dowodem ładowarka widoczna na zdjęciu poniżej. Wykorzystanie gniazda zapalniczki po to, aby dało się naładować urządzenie za pomocą portu USB, to świetny i stosunkowo niedrogi w realizacji pomysł.

 

Poniżej przedstawiamy Wam cięższą wersję poprzednika, utrzymaną w innej kolorystyce i o większej funkcjonalności. Konstrukcja jest ta sama: podłącz do gniazda zapalniczki w samochodzie BEZ UŻYCIA KABLI, wetknij przewód z urządzeniem na końcu, które masz zamiar ładować, ciesz się :) Mało tego, to cacko udostępni w samochodzie kontakt.

 

Przenośne rozgałęziacze USB, które znalazły się w ofercie Amacroksa, również są pokryte z zewnątrz ozdobami. To wszystko, oczywiście, w ramach jednej linii produktów.

6