artykuły

CeBIT 2012 – relacja z targów

Na Zachodzie bez zmian?

52
12 marca 2012, 06:00 D. Grzyb, Ł. Marek, P. Pilarczyk

A4Tech

Stoisko znanej firmy A4Tech było duże, a za szybami stało całe multum nowych produktów. Co prawda kategorii było niewiele, ale i tak znalazło się kilka sprzętów, które warto było sfotografować.

 

Liczba myszek, które pokazał A4Tech, była przytłaczająca i piszemy te słowa z pełną powagą. Zerknijcie tylko na zdjęcia poniżej. Każdy znajdzie tu gryzonia odpowiedniego dla siebie.

 

Oprócz elektronicznych gryzoni zaprezentowano kilka klawiatur, z których najciekawsza wydała nam się ta na poniższym zdjęciu – prosta, matowa, z klawiszami o niskim skoku i kilkoma przyciskami pomocniczymi po bokach.

 

Jeżeli myślicie, że to wszystkie myszki, jesteście w błędzie. Oto kilka dalszych, tym razem skierowanych do graczy. Do wyboru, do koloru. Może któraś z nich zdoła nawiązać walkę z produktami takich firm, jak Razer i SteelSeries?

 

Produkt pokazany na następnym zdjęciu odrobinę nas rozbawił. To, co widzicie, to zaledwie atrapa, jakich pełno było na tegorocznym Cebicie. Owszem, niektórzy producenci pokazywali np. nie do końca dopracowane obudowy lub wentylatory i rozumiemy to. Ale w przypadku przeznaczonych do grania słuchawek A4Techa było zabawniej. Człowiek, który opiekował się stanowiskiem, zapytany o dane techniczne odrzekł, że jeszcze ich nie zna. Okazało się, że nauszniki za szybą to tylko obudowa, a producent jeszcze nie zdecydował, jakie przetworniki umieści w środku.

 

Znalazło się też kilka produktów – a nie, przepraszamy, jeden produkt w trzech różnych kolorach – które będą adresowane do miłośników muzyki pragnących cieszyć się nią poza domem.

2