artykuły

CeBIT 2012 – relacja z targów

Na Zachodzie bez zmian?

52
12 marca 2012, 06:00 D. Grzyb, Ł. Marek, P. Pilarczyk

Club 3D

Stosunkowo mało znany w naszym kraju producent miał niewielkie stoisko, na którym zaprezentował trzon swojej oferty, czyli karty graficzne. Przedstawicielce firmy, która nas ugościła, dziękujemy za napoje energetyczne – bez nich drugi dzień CeBIT-u byłby dla nas wyjątkowo trudny :)

 

Pokazane konstrukcje to w dużej mierze sprzęt o niereferencyjnym układzie chłodzenia, chociaż trafiły się pojedyncze jedynie z zamienionymi naklejkami. Popisowy numer Club 3D to system CoolStream, który zastosowano w najdroższych schładzaczach poszczególnych serii, choć znalazło się też kilka wyposażonych w niego produktów ze średniego segmentu.

 

Zaskoczeniem były dla nas zasilacze, których nie spodziewaliśmy się o ofercie firmy. W każdym razie pokazane modele z całą pewnością nie będą drogie. Żaden nie był oznaczony certyfikatem wyższym niż 80 Plus Bronze, ale wiemy, że w katalogu Club 3D są również takie.

 

Za szybą umieszczono też kilka kart graficznych ze średnio dobrej półki, a zdecydowana większość z nich miała niereferencyjne układy chłodzenia.

 

W witrynie nie zabrakło, oczywiście, tanich kart graficznych.

12