Technologie i wydarzenia
Artykuł
Paweł Pilarczyk, Niedziela, 21 września 2008, 16:36

Spotkania z celebrities

Organizatorzy NVISION starali się, jak mogli, żeby uprzyjemnić uczestnikom konferencji czas. Zaprosili wiele mniej lub bardziej znanych osobistości, z którymi można było chwilę porozmawiać, zrobić zdjęcie albo dostać od nich autograf. Wśród celebrities byli m.in. Buzz Aldrin (wraz z Neilem Armstrongiem lądował na Księżycu w 1969 roku), Eileen Collins (pierwsza kobieta, która prowadziła prom kosmiczny i dowodziła misją kosmiczną), Adam Savage i Jamie Hyneman, twórcy programy Pogromcy mitów (MythBusters), czy Tricia Helfer, aktorka i modelka, która wcieliła się w postać humanoida Number Six w serialu Battlestar Galactica.


Eileen Collins i Buzz Aldrin


Tricia Helfer

 


Jamie Hyneman i Adam Savage – twórcy programu MythBusters

 

 

 

Bicie rekordu Guinnessa

Osoby zebrane na NVISION mogły wziąć udział w próbie bicia rekordu Guinnessa. Celem było zebranie możliwie dużej liczby graczy, którzy będą grali w gry sieciowe przez 36 godzin bez przerwy. Może nie do końca bez przerwy, bo ciężko byłoby grać bez jedzenia i wizyt w toalecie ;-) Uczestnicy próby co godzinę mogli robić sobie 15-minutowe pauzy. O spaniu w tak krótkim czasie nie było oczywiście mowy.

Organizatorzy spodziewali się 100 uczestników zabawy, ale ostatecznie wzięły w niej udział 203 osoby. Wszyscy świetnie się bawili, chociaż w środę, po blisko dwóch dobach grania non stop, gracze nie wyglądali za świeżo ;-) Rekord został jednak osiągnięty, a wyczyn wpisany do Księgi rekordów Guinnessa.

Ocena artykułu:
Ocen: 16
Zaloguj się, by móc oceniać
Artykuły spokrewnione
O autorze
Paweł Pilarczyk
Absolwent Politechniki Warszawskiej, wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Od 15 lat pracuje jako dziennikarz.
Ostatnie publikacje:
Facebook
Ostatnio komentowane