Obudowy i zasilacze
Artykuł
Sebastian Krzeczkowski, Sobota, 9 sierpnia 2008, 09:48

Corsair TX750W – okablowanie

W przeciwieństwie do modelu HX620W w TX750W nie zastosowano systemu odpinanych przewodów. Z zasilacza wyprowadzono więc dużą liczbę kabli zakończonych różnymi wtyczkami. Na szczęście wszystkie zostały poprowadzone w czarnym, nylonowym oplocie. Przewody są stosunkowo giętkie, i nie ma problemu z ich poprowadzeniem w obudowie komputera.

Corsair TX750W

Zacznijmy od przewodów podstawowego zasilania. Główna wiązka zakończona jest 24-pinową wtyczką (można ją rozpiąć na 20- i czteropinową) i ma długość 60 cm. Identycznej długości jest przewód zakończony ośmiopinową wtyczką EPS (można ją rozpiąć na dwie czteropinowe).

Corsair TX750W
Corsair TX750W

Karty graficzne znajdujące się w naszym zestawie mogą być zasilane za pomocą czterech wiązek o długości 62 cm, które zakończone są rozpinanymi ośmiopinowymi wtyczkami.

Corsair TX750W

Z zasilacza wyprowadzono dwie wiązki do zasilania urządzeń z interfejsem SATA. Na każdym z przewodów znajdują się po cztery wtyczki zasilające. Pierwszy wtyk umieszczony jest w odległości 40 cm od zasilacza, a każdy następny – 15 cm dalej. Łącznie taki przewód ma 85 cm długości.

Corsair TX750W

Dwie ostatnie wiązki, które wychodzą z zasilacza, mają wtyczki molex oraz FDD. Na każdej znajdują się cztery wtyczki typu molex oraz jedna do stacji dyskietek. Wymiary są identyczne jak w przypadku wiązek z wtyczkami SATA. Odległość pomiędzy pierwszą wtyczką molex a zasilaczem wynosi 40 cm, a każda następna wtyczka umieszczona jest 15 cm dalej.

Corsair TX750W
Corsair TX750W
Ocena artykułu:
Ocen: 9
Zaloguj się, by móc oceniać
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane