Internet i sieci
Artykuł
Paweł Pilarczyk, Niedziela, 1 czerwca 2008, 11:25

Zakładka – nasza unikalna funkcja!

Pomysłem, z którego jesteśmy bardzo dumni, jest Zakładka. Umieszczone na niej bloczki widoczne będą zawsze, niezależnie od tego, na której stronie się znajdujecie (z wyłączeniem forum). Zakładkę możecie traktować jak kartkę papieru ze swoimi notatkami, którą wciskacie między strony książki. Przewracacie stronę i przekładacie kartkę – i Wasze notatki wciąż są widoczne.

Na zakładce możecie umieścić na przykład bloczek Forum i nawigując po podstronach PCLab.pl, zawsze będziecie mieli wgląd w najnowsze wątki. Możecie też umieścić tam bloczek Aktualności i wszystkie nasze wiadomości przeczytacie jako pierwsi, nawet jeśli jesteście w trakcie lektury artykułu.

 


Zakładka to nasz pomysł i wydaje nam się, że mamy taką funkcję jako jedyna strona internetowa na świecie (nie widzieliśmy innej, które oferuje narzędzie działające na podobnej zasadzie jak nasza Zakładka). Gorąco zachęcamy do wypróbowania Zakładki. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.

Zakładkę można chować i wysuwać. Przy korzystaniu z Zakładki wskazana jest minimalna rozdzielczość pozioma ekranu na poziomie 1280 punktów (czyli rozdzielczość 1280x800 dla ekranów panoramicznych lub 1280x1024 dla ekranów 5:4).

Ocena artykułu:
Ocen: 122
Zaloguj się, by móc oceniać
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane