artykuły

mobiBLU Cube2 - multimedialna kosteczka

29
26 listopada 2006, 14:59 Piotr Bulski
Opakowanie

Podłużne pudełko mobiBLU Cube2 kryje, prócz samego odtwarzacza, parę klasycznych już dodatków, które spotkać można w opakowaniach innych odtwarzaczy plików multimedialnych. Mamy tam słuchawki, w tym wypadku ciekawy model pozwalający na zawieszenie ich wraz z odtwarzaczem na szyi, płytę z oprogramowaniem, przewód USB pozwalający na doładowanie akumulatora malucha, dodatkową wtyczkę USB do przesyłania danych i ładowania baterii urządzenia oraz pokaźnej grubości instrukcję (dokument dostępny jest w wersji drukowanej w dwóch językach, angielskim i koreańskim).



Ze sprzętem Koreańczycy zdecydowali się też dostarczyć prosty ażurowy futerał, wykonany z półprzezroczystego, gumowatego tworzywa. To dodatek tak subtelny, że po założeniu na odtwarzacz niemal go nie widać. Jego zadaniem jest ochrona brzegów kostki przed uszkodzeniami i jednoczesna próba nie ograniczania dostępu do poszczególnych ścianek kostki.



Przy okazji opisu zawartości paczki jeszcze jedna uwaga. Wyciągając odtwarzacz z pudełka warto uważać, bowiem konstrukcja opakowania sprawia, że zabawa z Cube2 może skończyć się zanim jeszcze na dobre się rozpocznie. Plastikowe kształtki skonstruowano tak, że odtwarzacz można bardzo łatwo upuścić na ziemię.

2