relacja na żywo

Relacja na żywo z sesji Generalnej MTS2013 tylko w PCLab.pl

18 października 2013, 12:00 Microsoft

MTS to największa konferencja technologiczna w Polsce i Europie Środkowej, corocznie goszcząca kilka tysięcy uczestników. Wezmą w niej udział najlepsi eksperci rynku IT z Polski i zagranicy, którzy w ciągu dwóch dni zaprezentują światowe trendy i najnowsze rozwiązania w zakresie nowych technologii.

Konferencja jest doskonałą okazją do zdobycia cennej wiedzy z zakresu IT, wymiany doświadczeń i nawiązania ciekawych kontaktów.

Microsoft Technology Summit 2013 to:

  • 70 sesji o zróżnicowanym poziomie zaawansowania
  • 7 równoległych ścieżek przez dwa dni trwania konferencji
  • możliwość utworzenia przez każdego z uczestników indywidualnego harmonogramu sesji
  • najlepsi eksperci rynku IT
  • prelegenci światowego formatu: John Craddock, Mark Minasi, Brian Keller, Paula Januszkiewicz
  • partnerstwo czołowych firm z branży IT

Warto być razem z nami!

Więcej informacji o MTS na stronie www.mtskonferencja.pl oraz profilu MTS 2013 na Facebooku.

Jesteś pasjonatem nowych technologii? Jesteś zawodowo związany z branżą IT? Jeżeli tak, to nie możesz tego przegapić! Już 22 października 2013 r. od 9.30 do 11.00 transmisja z Sesji Generalnej Microsoft Technology Summit 2013. Dołącz do najlepszych z branży!

Microsoft Technology Summit to najważniejsze w Polsce wydarzenie skierowane do pasjonatów nowych technologii i szeroko rozumianej branży IT. Każdego roku bierze w nim udział kilka tysięcy osób. Podczas Microsoft Technology Summit 2013 odbędzie się kilka premier najnowszych produktów Microsoft - w tym produktu flagowego - Windows 8.1 W trakcie Sesji Generalnej eksperci z Microsoft oraz przedstawiciel Partnera Technologicznego konferencji – firmy Nokia – nakreślą kierunek, w którym w najbliższych latach, podążać będzie rynek IT. Sesję generalną MTS 2013 poprowadzi Rafał Albin, Dyrektor Działu Nowych Technologii w Microsoft Polska. Więcej szczegółów na temat konferencji na www.mtskonferencja.pl. Zapraszamy do oglądania transmisji i do udziału w kolejnych edycjach Microsoft Technology Summit.

1