Tagi
Publikacji na stronę
1
Piotr Gontarczyk | 04.01.2016 | 5207 odsłon | 9 komentarzy

Asus ZenFone Zoom po raz pierwszy zaprezentowany został niemal dokładnie rok temu, w trakcie targów CES 2015, ale urządzenie to wciąż w wielu regionach świata pozostaje niedostępne. Kilka miesięcy temu zapowiadano wprowadzenie go na rynki europejskie, ale także w Polsce wciąż na to czekamy. Producent w międzyczasie zapowiedział uruchomienie sprzedaży ZenFone Zoom w Stanach Zjednoczonych Ameryki, gdzie będzie trzeba za niego zapłacić 399 dolarów.

więcej »
Radosław Stanisławski | 07.01.2015 | 67735 odsłon | 9 komentarzy

Ramki cyfrowe to pomysł niemal tak stary jak aparaty cyfrowe. Wydawałoby się, że w tej dziedzinie nie da się nic więcej zrobić. Jakiś czas temu w moje ręce trafiła cyfrowa ramka (choć producent zastrzega, że to nie jest po prostu cyfrowa ramka) Zoom.me. Teoretycznie nie różni się od tysięcy innych ramek, ma jednak funkcję, dzięki której trafiła pod niejedną choinkę... 

więcej »
Piotr Gontarczyk | 29.04.2014 | 61442 odsłony | 15 komentarzy

Po wielu tygodniach spekulacji i przecieków, Galaxy K Zoom firmy Samsung wreszcie został oficjalnie zapowiedziany. Okazuje się, że ostatnie zdjęcia, które wyciekły do sieci, okazały się prawdziwe. Także specyfikacja techniczna w dużej mierze pokrywa się z przeciekami. Firma Samsung w Red Dot Design Museum, w Singapurze, oficjalnie pokazała "aparatofon" Galaxy K Zoom. Z informacji przedstawionej przez producenta wynika, że nowe urządzenie oferuje wszystkie rozwiązania zastosowane w smartfonie Galaxy S5, a ponadto ulepszony aparat cyfrowy z 10-krotnym zbliżeniem i optycznym modułem stabilizacji obrazu.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 23.04.2014 | 9343 odsłony | 9 komentarzy

Już w najbliższy wtorek, 29 kwietnia, firma Samsung zaprezentuje nowego smartfona, o nazwie Galaxy K, do tej pory znany pod nazwą Galaxy S5 Zoom. Już teraz możemy zapoznać się z wyglądem nowego urządzenia, a to za sprawą "szpiegowskich" zdjęć. Wygląda na to, że Samsung wreszcie w połączeniu aparatu cyfrowego i smartfona postanowił skupić się na tym, aby bardziej przypominało ono ten drugi typ urządzenia przenośnego.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 14.04.2014 | 5580 odsłon | 4 komentarze

Wygląda na to, że tylko dwa tygodnie dzielą nas od pierwszej, w pełni oficjalnej prezentacji nowej generacji aparatu cyfrowego w "skórze" smartfona firmy Samsung. Sprawi to, że urządzenie do tej pory znane pod nazwą Galaxy S5 Zoom pojawiłoby się niecałe 10 miesięcy po wprowadzeniu do oferty jego poprzednika.

więcej »
Robert Graczyk | 14.09.2011 | 14429 odsłon | 9 komentarzy

Kinect to świetna zabawa, która niestety wymaga od nas nie tylko dobrej kondycji, ale i dużo wolnej przestrzeni. I nie chodzi tu o naszą wygodę. Aby kontroler działał prawidłowo, przed telewizorem powinniśmy utworzyć strefę 2x2 metry całkowicie wolną od mebli. Tym samym wiele osób żeby bawić się Kinectem, musiało zmienić aranżacje swoich salonów, lub w ekstremalnych przypadkach, poszukać większego mieszkania. Na szczęście te czasy właśnie minęły.

więcej »
Grzegorz Pietrzak | 01.09.2009 | 3202 odsłony | 11 komentarzy

Samsung zaprezentował kompaktowy aparat cyfrowy typu superzoom. Urządzenie nazwano WB5000 i wyposażono w 12,5-megapikselową matrycę. Obiektyw z 24-krotnym powiększeniem optycznym i zakresem ogniskowych od 26 do 624 milimetrów standardowo firmuje logo Schneider-KREUZNACH. Poza robiącym wrażenie zoomem, aparat umożliwia rejestrację materiału wideo w rozdzielczości 720p z dźwiękiem stereo, za pomocą dedykowanego przycisku. Entuzjastów z pewnością ucieszy możliwość zapisywania zdjęć w postaci "cyfrowych negatywów" - plików RAW, jak również pełna manualna kontrola nad parametrami ekspozycji.

Według przedstawicieli producenta, Samsung WB5000 dostępny będzie jeszcze w czwartym kwartale bieżącego roku. Niestety, na razie nie jest znana nawet przybliżona cena urządzenia.

więcej »
Grzegorz Pietrzak | 08.06.2009 | 1640 odsłon | Brak komentarzy
Wszystko wskazuje na to, że do zaprezentowanego kilka dni temu, 12-megapikselowego Samsunga Pixon12 dołączy kolejny, jeszcze bardziej zaawansowany fotograficzny telefon. Model M8920, poza matrycą 12 Mpix, ma być wyposażony w obiektyw z... trzykrotnym zoomem optycznym, wspomaganym zarówno lampą flash typu xeon, jak i LED. Reszty specyfikacji dopełniać ma 8 GB wbudowanej pamięci, moduł GPS, WiFi oraz możliwość komunikacji w sieciach 3G. więcej »
Piotr Gontarczyk | 17.07.2008 | 6793 odsłony | 11 komentarzy

Firma Genius - tajwański producent akcesoriów komputerowych - wprowadził do sprzedaży nowe klawiatury multimedialne ze swojej serii „e" . Genius KB-350e ma nisko profilowane klawisze, dzięki czemu praca na niej ma być wygodniejsza i cichsza. 21 multimedialnych klawiszy zapewnia dostęp do pakietu Office, Visty, Internetu oraz funkcji związanych z odtwarzaniem muzyki i video.

Jak większość urządzeń tego typu KB-350e ma również wbudowane popularne „hot keys" umożliwiające blokadę ekranu, dostęp do galerii zdjęć, efektu Flip3D, wyszukiwarki dla Visty, Worda, Excela, PowerPointa a także programu drukującego.

Dodatkowo klawiatura została wyposażona w 4-kierunkowy pad z funkcją Zoomu oraz z funkcją rolki, jaką możemy znaleźć w większości myszek. Powłoka wodoodporna, którą pokryta jest klawiatura dodatkowo zabezpiecza urządzenie przed przypadkowym rozlaniem napoju podczas pracy.

Klawiaturę Genius KB-350e można już nabyć w polskich sklepach. Sugerowana cena wynosi 39 złotych. Na klawiatury udzielana jest dwuletnia gwarancja producenta.
 

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Wszyscy gotowi, można zaczynać? 26
Wygląda podobnie, ale trochę się zmieniła. 12
Firma postawiła też na mocną specyfikację techniczną. ZTE zapowiedziało smartfona z... dwoma ekranami. 11
Gigabyte stawia na sprawdzone rozwiązania. 13
Kolejne problemy ze sprzętem Google. 14
Obudowa dla wymagających. 12
Obudowa z lakierowanym frontem. 7
Wydajnie i drogo. Microsoft ogłosił dzisiaj wprowadzenie do sprzedaży urządzenia 2 w 1 Surface Book 2. 19
"Poor Volta, ekhm, Vega", chciałoby się rzec. 24
Wieśka dycha to duża okazja. 9
Nie tylko się odbił, ale wręcz przebił najśmielsze prognozy. 70
Szef Apple radzi, w którym kierunku warto się rozwijać. 27
Analitycy prognozują przełom na rynku pamięci masowej. 17
Microsoft reanimuje trupa. Firma wprowadziła właśnie swoją najnowszą przeglądarkę Edge do sklepu Play. 35
To bardzo duże usprawnienie, szczególnie dla mniej zaawansowanych użytkowników. 23
Snapdragon 835 pod pokładem. 19
Ktoś chyba się właśnie obudził. 35
Bardziej kolorowy Windows. 15
Było źle i wciąż jest źle. 31
Może na dobre, może na złe. Humble Bundle funkcjonuje już od 2010 roku. 17
Wszyscy gotowi, można zaczynać? 26
W tym przypadku liczy się cisza. 9
Nie tylko się odbił, ale wręcz przebił najśmielsze prognozy. 70
Nowa paczka z nowościami. 14
Współtwórcą przeglądarki Opera i współzałożycielem firmy Opera Software. 17
Duże zmiany w BIOS-ach. 131
Trochę dziwak, trochę ekscentryk. 11
Zakrzywiony monitor z FreeSync. 12
Wieśka dycha to duża okazja. 9
Bardziej kolorowy Windows. 15
To bardzo duże usprawnienie, szczególnie dla mniej zaawansowanych użytkowników. 23
Facebook
Ostatnio komentowane