Tagi
Publikacji na stronę
1
Piotr Bulski | 21.04.2008 | 36802 odsłony | 30 komentarzy

Straciły blask, a zyskały głośniki – czy to dobra wymiana? Firma Creative w miarę szybko zdecydowała się "zadziałać" przy swoich odtwarzaczach Zen Stone. Początkowo zaproponowano użytkownikom ekrany i kilka dodatkowych funkcji, dodając do nazwy "Plus". Z "Plusem" przyszła też nieco większa wygoda i funkcjonalność. Odtwarzacze dostały ekrany OLED (Organic Light Emitting Diode) o rozdzielczości 64 na 64 punkty, pozwalające lepiej orientować się w tym, co można zapisać w nawet 4-gigabajtowej pamięci (także zresztą zmienionej w stosunku do pierwszego modelu Zen Stone). Sprzęt nieco powiększono: jest dłuższy o kilka milimetrów i o niecałe 3 gramy cięższy. Większe możliwości oznaczały m.in. obsługę plików muzycznych AAC, takich samych jak te, które bez zabezpieczeń można pobierać w usłudze iTunes Plus.

więcej »
Piotr Bulski | 23.09.2007 | 73975 odsłon | 40 komentarzy
Niedługo po wprowadzeniu na rynek nowej linii odtwarzaczy plików dźwiękowych Zen Stone, firma Creative zdecydowała się odświeżyć obłe urządzenia, wyposażając je nieco lepiej od poprzedników. O ile pierwsze "kamienie", równie obłe kształtem, były odtwarzaczami najprostszymi, pozbawionymi nawet skromnych wyświetlaczy, nie wspominając o takich wodotryskach jak tuner radiowy czy equalizer, ich następcy, jakby odpowiadając na oczekiwania mniej zadowolonych użytkowników modeli Stone, zaoferowały nieco więcej. Całość dodatków ukryto pod niewielkim dopiskiem "Plus". więcej »
Piotr Bulski | 22.06.2007 | 89277 odsłon | 52 komentarze
Nowe, najprostsze z odtwarzaczy plików muzycznych od Creative zyskały w końcu opływowe formy, znane dotychczas z nieco droższych i lepiej wyposażonych egzemplarzy tego znanego producenta peryferiów komputerowych. Podobnie do modeli serii Zen V, większych i z kolorowymi ekranami, urządzenia opisywane nazwą Stone (kamień) opakowano w obłe, błyszczące obudowy. Kolorystyczne akcenty wyższych wersji zastąpiono w nowościach kilkoma propozycjami kolorystycznymi całych obudów, których paletę producent pozwala rozszerzać dodatkowo za pomocą opcjonalnych "skórek". Podstawowe kolory obudów to czarny, biały, zielony, niebieski, czerwony i różowy. więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Najnowszy partner biznesowy AMD. 2
Pod tym ekranem ukrywa się AMD Vega. 21
Firma zanotowała najlepsze zyski od sześciu lat. 8
Dużo tu rowów i dziurek. 10
Montana wiosną ponoć też jest piękna. 19
Walec go przejechał. Zotac przedstawił swój najnowszy komputer dla gracza - MEK1. 7
To małe, ale bardzo istotne z punktu widzenia użytkowników usprawnienie. Facebook rozpoczął testy tzw. 11
Model do typowych zastosowań. 15
Facebook
Ostatnio komentowane