Tagi
Publikacji na stronę
1
Adrian Kotowski | 29.11.2017 | 4772 odsłony | 3 komentarze

Nie jest źle, ale mogło być lepiej. Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się pełna lista gier, które trafią w grudniu do subskrybentów usługi PlayStation Plus. Japończycy wzięli przykład z Microsoftu, przez co najnowsza paczka prezentuje się raczej średnio. Sony prawdopodobnie nie chce, by udostępnione produkcje odciągnęły uwagę klientów od dostępnych w sprzedaży nowości.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 10.11.2017 | 4795 odsłon | 7 komentarzy

Kultowa gra przygodowa. GOG.com obecnie oferuje w promocyjnej cenie grę Syberia 3: The Complete Journey, której cena została obniżona do 63,39 złotych. Jednocześnie w tym samym sklepie można nabyć nagradzaną wielokrotnie grę Syberia - całkowicie za darmo. Oferta ważna jest do niedzieli. Syberia, jak na GOG.com przystało, oferowana jest bez DRM, a więc nie wymaga żadnej aktywacji, ani utrzymywania połączenia internetowego w czasie grania.

więcej »
Kamil .qam Przybysz | 08.11.2010 | 504023 odsłony | 104 komentarze
Gry oraz laptopy bardzo rzadko idą w parze. Owszem, jest kilka mocarnych, wręcz futurystycznych modeli, które w teorii można nazwać przenośnymi, ale wszystkie mają sporo wad. Największą z nich jest cena, często astronomiczna. Nawet jeśli udaje się ją przełknąć, z przykrością stwierdzamy, że kolejne generacje mobilnych GeForce'ów lub Radeonów często nie dorastają do pięt swoim stacjonarnym braciom. Wtedy okazuje się, że kosztowny pseudolaptop po roku będzie już tylko ciężką i nieporęczną „cegłą”. Po długim namyśle stwierdziliśmy, że w naszym laboratorium da się pogodzić te dwa zwaśnione światy, i przetestowaliśmy trzy notebooki z dolnej półki w kilkudziesięciu bestsellerowych grach z przeszłości. więcej »
Michał Tomaszkiewicz | 27.11.2007 | 1126 odsłon | Brak komentarzy
Microsoft porozumiał się z administracją Irkucka i wybuduje na Syberii centrum danych, w którym ulokowane będzie 10.000 serwerów.

Roczne zapotrzebowanie instalacji na prąd ma wynieść według przedstawicieli Microsoft 50 MW; jednym z czynników przemawiających za umiejscowieniem centrum na Syberii jest „niska i stabilna” cena energii. Umowa między amerykańskim gigantem i gubernatorem Irkucka została podpisana w zeszły piątek.

Koszt budowy obiektu nie został podany, Microsoft podał tylko, że wybudowanie centrum danych w Irlandii – pracuje w nim 100.000 serwerów – kosztowało 500 milionów dolarów.

Przedstawiciele korporacji nie zdradzili, w jaki sposób zamierzają skompletować załogę odporną na 50-stopniowe mrozy ani jak tak niska temperatura może wpłynąć na funkcjonowanie obiektu.
więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
To małe, ale bardzo istotne z punktu widzenia użytkowników usprawnienie. Facebook rozpoczął testy tzw. 5
Dajcie, wreszcie, te karty. 11
Pod tym ekranem ukrywa się AMD Vega. 9
Sprzęt zostawia konkurencję daleko w tyle. 25
Ponad 500 przecenionych gier i sporo niespodzianek. 14
Dla ekranów w notebookach i monitorach komputerowych. 16
Pod tym ekranem ukrywa się AMD Vega. 9
Firma zanotowała najlepsze zyski od sześciu lat. 8
Dużo tu rowów i dziurek. 10
Bitcoin upada... coraz wyżej. 30
Szybciej, lepiej, z mniejszą mocą. 26
Montana wiosną ponoć też jest piękna. 19
Walec go przejechał. Zotac przedstawił swój najnowszy komputer dla gracza - MEK1. 7
Model do typowych zastosowań. 15
Facebook
Ostatnio komentowane