Tagi
Publikacji na stronę
1
Adrian Kotowski | 20.04.2015 | 7862 odsłony | 16 komentarzy

W sieci pojawiły się nowe, niepotwierdzone przez BioWare informacje na temat Mass Effect 4. Firma miała rozsyłać anonimowe ankiety dotyczące zawartości gry i wszystkie informacje maja pochodzić właśnie z nich. Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że nawet jeśli dane są prawdziwe, to niekoniecznie wszystkie elementy znajdą się w produkcie końcowym. 

więcej »
Grzegorz Pietrzak | 13.09.2008 | 117596 odsłon | 63 komentarze
Razer to firma znana z produkcji pro gamerskiego sprzętu komputerowego. Niedawno ofertę producenta wzbogacił zestaw głośnikowy, określany przez niego jako zmieniający podejście do dźwięku w komputerach PC. Do tej pory Razer lubił zaskakiwać wysokimi parametrami swoich produktów, jednak czy tak samo będzie w przypadku debiutu na rynku głośników komputerowych? Przekonamy się, co mają nam do zaoferowania głośniki Razer Mako 2.1. więcej »
Piotr Bulski | 19.02.2008 | 4347 odsłon | 16 komentarzy
MultiMedia Vision, dystrybutor marki Razer informuje o wprowadzeniu do sprzedaży zestawów głośnikowych 2.1 Razer Mako. Ich specjalna konstrukcja ma zapewniać, że dźwięk rozchodzi się z nich nie tylko w jednym kierunku, ale we wszystkich, a zastosowane rozwiązania zapobiegają jednocześnie powstawaniu interferencji między dźwiękami docierającymi do słuchających bezpośrednio i po odbiciu, np. od biurka. Sprzęt wykorzystuje technologie THX Ground Plane oraz THX Slot Speaker Technology.

Całkowita moc zestawu to 300 W (RMS). Satelitki dysponują mocą po 50 W każda. Pasmo przenoszenia to od 25 Hz do 20 kHz. Sprzęt prócz technologii cyfrowego wzmacniacza ClassHD oferuje też wzmacniane wyjście słuchawkowe. Sterowanie jest możliwe dzięki efektownemu przewodowemu pilotowi z podświetlanym diodami LED panelem.

Wyposażony w certyfikat THX zestaw Razer Mako wyceniono na 1500 złotych.

Sprzęt został wprowadzony na rynek po raz pierwszy na początku roku, o czym firma informowała przy okazji amerykańskich targów Consumer Electronics Show 2008. Stronę produktu można znaleźć tutaj.

więcej »
Tagi: mako, razer
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Moc w najczystszej postaci. 53
Nie skorzystacie z „cudownego” mostka za 600 dolarów. 21
Rok sztucznej inteligencji. 9
Sprzęt zostawia konkurencję daleko w tyle. 28
Rekordowa gra wchodzi w fazę wydania. 15
To jedno z ważniejszych usprawnień nowego systemu Google. Android 8.1. 9
Po trzy modele dla urządzeń mobilnych i desktopów. 13
Kolejna świetna gra dla pecetowych graczy. 7
Pod tym ekranem ukrywa się AMD Vega. 23
Firma zanotowała najlepsze zyski od sześciu lat. 8
Dużo tu rowów i dziurek. 10
Montana wiosną ponoć też jest piękna. 19
Walec go przejechał. Zotac przedstawił swój najnowszy komputer dla gracza - MEK1. 7
Najnowszy partner biznesowy AMD. 15
To małe, ale bardzo istotne z punktu widzenia użytkowników usprawnienie. Facebook rozpoczął testy tzw. 11
Facebook
Ostatnio komentowane