Tagi
Publikacji na stronę
1
Dawid Grzyb | 14.12.2009 | 2101709 odsłon | 217 komentarzy
Co daje przewagę graczowi komputerowemu w zmaganiach z przeciwnikiem w ulubionej grze? Jeżeli zastanowimy się chwilę, dojdziemy do wniosku, że podstawą są umiejętności. Wygrana zależy również od odpowiednio wysokiej liczby klatek animacji na sekundę. Ostatnimi czasy coraz większą wagę przywiązuje się do urządzeń peryferyjnych. Każdy gracz ma pewne oczekiwania co do funkcjonalności, ergonomii i jakości wykonania sprzętu, z którego korzysta podczas wirtualnych zmagań. Postanowiliśmy skupić się na grupie urządzeń, które nie tylko przekazują do uszu dźwięki w grze, ale są podstawą komunikacji z pozostałymi członkami drużyny. Trzy karty, ponad 30 par słuchawek i my... Oto nasz wielki test słuchawek przeznaczonych dla graczy.     

więcej »
Dawid Grzyb | 29.10.2009 | 15806 odsłon | 24 komentarze
Niektórzy pamiętają czasy, kiedy internet w Polsce był słabo rozwinięty. Fani gier komputerowych wręcz nałogowo korzystali z usług kawiarenek internetowych, gdzie mogli w sieci lokalnej grać w ulubione gry. Minęło ładnych parę lat i zmieniły się przyzwyczajenia graczy, którzy dziś zdecydowanie częściej wybierają własne cztery ściany. Dla tych, którzy ciągle lubują się w spotkaniach typu lan party, firma Roccat przygotowała dosyć specyficzny gadżet: torbę do przenoszenia monitora oraz innych urządzeń peryferyjnych. więcej »
Piotr Gontarczyk | 21.04.2009 | 30073 odsłony | 27 komentarzy

Na polski rynek trafić ma ROCCAT Kave Solid 5.1 Gaming Headset - nowy zestaw słuchawkowy niemieckiegeo producenta. Kave łączą w sobie wygodę użytkowania, wysoką jakość dźwięku przestrzennego w standardzie 5.1, oraz nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne.

Głośniki zamontowane w każdej z muszli słuchawek rozmieszczono pod kątem 12 stopni, dzięki czemu dźwięk jest odtwarzany wiernie i w pełnej przestrzeni 3D. Specjalny, zaprojektowany na potrzeby zestawu Roccat Kave Solid 5.1, pilot Tip'n'Control oferuje użytkownikowi pełną kontrolę nad każdym z czterech kanałów dźwięku (Center, Front, Rear oraz Bass), funkcją wibracji, mikrofonem, oraz specjalnymi profilami Game i Movie.

Pilot nie jest zintegrowany z kablem słuchawek, dzięki czemu może swobodnie spoczywać na blacie biurka. Umożliwia to nie tylko wygodniejszą manipulację ustawieniami ale i nie rozprasza podczas dynamicznej rozgrywki.

Słuchawki ROCCAT Kave dodatkowo wyposażone zostały w mikrofon z możliwością swobodnej regulacji pałąka w zakresie 360 stopni. Można go także w każdej chwili, jednym ruchem, wypiąć ze słuchawek. Przydatną cechą mikrofonu jest również umieszczona na końcu niebieska dioda, która informuje czy zbieranie dźwięków jest włączone.

Dla większej trwałości, słuchawki zostały wykończone elementami z aluminium, a solidnie uszyte komfortowe poduszki w nausznikach dopasowują się do kształtu czaszki, skutecznie blokując wszelkie niepożądane dźwięki otoczenia. Całość konstrukcji jest składana, dzięki czemu Roccat Kave nie zajmują dużo miejsca a ich transport nie nastręcza problemów.

Przewidywana cena detaliczna wynosi 299 złotych.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Niedroga hybryda z Core M3. 18
Przepraszają, ale za plecami krzyżują palce. 51
Radzi sobie ze 135-watowym CPU. 10
Białe, czarne, przeszklone lub nie. 9
Duży sukces polskiej gry. 12
Maksimum mocy i wszechstronności. 7
Wygodna regulacja głośności. 3
Polska drużyna zwarta i gotowa. 2
W najbliższy piątek, 17 listopada, rozpocznie się Audio Video Show & Smart Home. 9
To była kwestia czasu. 37
Duża metamorfoza znanej przeglądarki. 93
Coś dla pobudzenia nostalgii. 29
Rekord na Reddicie i mocny udział mediów. 57
Będzie wielkie liczenie. 33
Przepraszają, ale za plecami krzyżują palce. 51
Było wzgórze i nie ma wzgórza. 22
O zagrożeniach związanych z Intel ME mówiło się od długiego czasu. 28
Blizzard, zgodnie z obietnicą, udostępnił jedną ze swoich popularnych gier, StarCraft II, zupełnie za darmo, a więc w formie free-2-play. 17
Wielka, ciężka i głodna mocy! 44
Było wzgórze i nie ma wzgórza. 22
Nowy typ pamięci coraz bliżej. 13
Firma liczy na wyższą ofertę? 13
Będzie wielkie liczenie. 33
Wielka, ciężka i głodna mocy! 44
Jedni się cieszą, a inni krytykują. 18
O zagrożeniach związanych z Intel ME mówiło się od długiego czasu. 28
Zakrzywione 32 cale i FreeSync. 16
Płyta główna w formacie CEB. 8
Facebook
Ostatnio komentowane