Tagi
Publikacji na stronę
1
Mieszko Krzykowski | 23.05.2016 | 109483 odsłony | 32 komentarze

LG za sprawą modelu G5 udało się zrobić wokół siebie sporo szumu i przyciągnąć uwagę osób zainteresowanych nowinkami technicznymi. Smartfon ten wielu uznało za najciekawszą nowość tegorocznej edycji targów MWC w segmencie najdroższych smartfonów, bo jego niepodważalna nietuzinkowość mocno wyróżnia go na tle dopracowanych, ale mimo wszystko dość odtwórczych produktów konkurencji. Wymienialny akumulator, dwa tylne aparaty z obiektywami o różnej ogniskowej i – przede wszystkim – obsługa wsuwanych od dołu modułów gwarantują emocjonujące pierwsze chwile z LG G5 w ręku. A co potem?

więcej »
Mieszko Krzykowski | 15.04.2016 | 15370 odsłon | 20 komentarzy

Na polskiej premierze LG G5 dowiedzieliśmy się kiedy będzie można kupić w Polsce ten telefon i przygotowane z myślą o nim moduły i akcesoria. O ile sam smartfon został wyceniony dość rozsądnie (jak na flagowca znanej marki), o tyle dodatki do niego są kosztowne.

więcej »
Bartosz Czechowicz | 13.04.2016 | 5749 odsłon | 6 komentarzy

LG G5 został oficjalnie zaprezentowany w lutym bieżącego roku, ale w sieci pojawiły się także informacje, według których Koreańczycy przygotowywali się również do wprowadzenia na rynek tańszej i mniej wydajnej wersji swojego flagowca. Doniesienia te dość szybko zostały potwierdzone przez przedstawicieli firmy, a sam sprzęt zapowiedziano jako specjalną wersję urządzenia przeznaczoną dla mieszkańców Ameryki Łacińskiej. Tymczasem wszystko wskazuje jednak na to, że dostępność modelu nie będzie ograniczona tylko i wyłącznie do tego regionu.

więcej »
Bartosz Czechowicz | 18.03.2016 | 8596 odsłon | 18 komentarzy

LG G5 został zapowiedziany w lutym bieżącego roku, na dzień przed oficjalnym rozpoczęciem targów MWC. Co ciekawe, największą niespodzianką podczas premiery były nie wydajne podzespoły nowego smartfona Koreańczyków, ale jego modułowa konstrukcja. Firma zdecydowała bowiem, że do telefonu będzie można podłączać dodatkowe akcesoria, a wśród zaprezentowanych gadżetów znalazł się m.in. poprawiający komfort fotografowania element CAM Plus oraz cyfrowo-analogowy przetwornik Hi-Fi z rozwiązaniami firmy B&O PLAY. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że w przyszłości na rynku powinno pojawić się dużo więcej ciekawych urządzeń dla omawianego w tekście modelu.

więcej »
Bartosz Czechowicz | 13.03.2016 | 6720 odsłon | 27 komentarzy

LG G5 został zaprezentowany na dzień przed rozpoczęciem tegorocznych targów MWC i bardzo szybko spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony branżowej prasy. Smartfon otrzymał bowiem komponenty odpowiednie dla segmentu high-end i metalową obudowę, a Koreańczycy zdecydowali się na zastosowanie w nim niestandardowej, modułowej konstrukcji. Tymczasem od zapowiedzi urządzenia minęło już kilka tygodni, a ono samo zdążyło pojawić się w oficjalnej, polskiej dystrybucji. Plotki o jego wysokiej cenie najwyraźniej były jednak mocno przesadzone, ponieważ telefon został u nas wyceniony na równowartość 2899 zł.

więcej »
Sebastian Krzeczkowski | 30.11.2007 | 1928170 odsłon | 211 komentarzy

Co roku organizowane są dziesiątki specjalnych turniejów, w których biorą udział najlepsi gracze z całego świata. Wiele z tych imprez objętych jest patronatem producentów sprzętu komputerowego, którzy oferują nagrody materialne, ale także zasilają pulę niemałych gratyfikacji finansowych. By móc się mierzyć z najlepszymi, trzeba oczywiście mieć odpowiednio wysoki poziom tzw. skilla, ale także dysponować odpowiednim sprzętem pomagającym w wygrywaniu kolejnych pojedynków. Wielu z producentów ma w swojej ofercie urządzenia przeznaczone specjalnie dla graczy. Dziś zajmiemy się myszkami, które są używane przez graczy, także tymi, które producenci opisują jako dla nich stworzone.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Wszyscy gotowi, można zaczynać? 39
Aktualizacja sprawia pierwsze problemy. 18
Ostatni proces przed wprowadzeniem EUV. 5
Nowa wersja popularnego pakietu biurowego coraz bliżej. 17
Oprogramowanie zadebiutuje z przydomkiem Oreo. 9
Pierwsza stacja robocza będąca urządzeniem 2 w 1. 5
Wygląda podobnie, ale trochę się zmieniła. 19
"Poor Volta, ekhm, Vega", chciałoby się rzec. 24
Wieśka dycha to duża okazja. 9
Nie tylko się odbił, ale wręcz przebił najśmielsze prognozy. 70
Szef Apple radzi, w którym kierunku warto się rozwijać. 27
Analitycy prognozują przełom na rynku pamięci masowej. 17
Microsoft reanimuje trupa. Firma wprowadziła właśnie swoją najnowszą przeglądarkę Edge do sklepu Play. 35
To bardzo duże usprawnienie, szczególnie dla mniej zaawansowanych użytkowników. 23
Snapdragon 835 pod pokładem. 19
Ktoś chyba się właśnie obudził. 35
Bardziej kolorowy Windows. 15
Było źle i wciąż jest źle. 31
Może na dobre, może na złe. Humble Bundle funkcjonuje już od 2010 roku. 17
Aktualizacja sprawia pierwsze problemy. 18
Wszyscy gotowi, można zaczynać? 39
W tym przypadku liczy się cisza. 9
Nie tylko się odbił, ale wręcz przebił najśmielsze prognozy. 70
Nowa paczka z nowościami. 14
Współtwórcą przeglądarki Opera i współzałożycielem firmy Opera Software. 17
Duże zmiany w BIOS-ach. 131
Ostatni proces przed wprowadzeniem EUV. 5
Trochę dziwak, trochę ekscentryk. 11
Zakrzywiony monitor z FreeSync. 12
Facebook
Ostatnio komentowane