Tagi
Publikacji na stronę
1
Marcin Brzozowski | 03.11.2011 | 88053 odsłony | 30 komentarzy
Brother jest kojarzony głównie z biurowymi urządzeniami wielofunkcyjnymi, ale oprócz „kombajnów” wielkości lodówki produkuje także zwykłe, domowe drukarki. Do naszej redakcji trafiła specyficzna pozycja z katalogu firmy: wielozadaniowy sprzęt, który pod względem funkcji i ceny plasuje się pomiędzy segmentem domowym a biurowym. Choć z wyglądu przypomina testowane przez nas modele HP Photosmart Premium C310 i Epson PX820FWD, różni się od nich m.in. tym, że drukuje i skanuje w formacie A3. więcej »
Agnieszka Serafinowicz | 04.11.2009 | 5099 odsłon | 3 komentarze
Wprowadzona przez FreecoNet usługa o nazwie Wirtualny Faks pozwala na korzystanie z pełnej funkcjonalności tradycyjnej maszyny faksowej, bez konieczności jej fizycznego posiadania. Wystarczy tylko komputer i dostęp do internetu. Można z niego korzystać z dowolnego miejsca na świecie, o dowolnej porze (24 h/dobę, 7 dni w tygodniu).
 
Z wygodą jego stosowania łączy się także możliwość stałej kontroli korespondencji firmy. Za pomocą wirtualnej konsoli faksu użytkownik ma stały podgląd wszelkich działań związanych z jego Wirtualnym Faksem. Może na bieżąco śledzić postęp w wysyłaniu faksów, ma także wgląd w archiwum wszystkich nadanych dokumentów. Wszystkie przesłane do użytkownika faksy można odebrać przez skrzynkę e-mail lub przez wirtualną konsolę faksów. Otrzymujemy nie tylko pełen wgląd do odebranych dokumentów, ale także możemy sprawdzić dokładny czas, kiedy każdy z nich został przesłany.
 
więcej »
Grzegorz Pietrzak | 02.07.2009 | 631 odsłon | Brak komentarzy
Telefonia internetowa Tlenofon uruchamiła dziś nową funkcjonalność - wysyłanie faksów przez internet. Użytkownicy juz w tej chwili mogą w pełni korzystać z usługi wirtualnego faksu oferowanego przez operatora. Wysyłanie faksów przez Internet działa podobnie jak ich odbieranie. Dokumenty dołączane w formie pliku pdf są przetwarzane na serwerze i odsyłane na podany numer stacjonarny. Koszt wysłania takiego faksu naliczany jest tak samo, jak połączenie telefoniczne z Tlenofonu, natomiast utrzymanie numeru faksowego to 36,60 zł za okres 6 miesięcy. więcej »
Tagi: fax, o2, tlen, tlenofon
Grzegorz Pietrzak | 29.06.2009 | 410 odsłon | Brak komentarzy
Firma OKI Printing Solutions wprowadziła na rynek OKI MC560 - urządzenie wielofunkcyjne dla małych grup roboczych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. MC560 jest niezwykle wszechstronnym urządzenieniem drukującym, skanującym, kopiującym i faksującym z szybkością 32 czarno-białych i 20 kolorowych stron na minutę. Zapewnia przy tym wyjątkową jakość, a jednocześnie jest ekonomiczne i efektywne. więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Największy plebiscyt technologiczny zakończony. 26
Moc w najczystszej postaci. 38
Usprawnienie jest wdrażane dla aplikacji Instant Games. 6
Wszystko przez małe zainteresowanie tym rozwiązaniem. 4
Marka nie umarła. Fani serii Soulcalibur czekali pięć długich lat na zapowiedź nowej części. 18
Nie skorzystacie z „cudownego” mostka za 600 dolarów. 21
Zelda zostawia konkurencję daleko w tyle. 14
Serwis ma konkurować z takimi platformami jak m.in. Spotify czy Apple Music. 22
Dobra wiadomość dla fanów Lary Croft. 14
Ciekawy projekt dla profesjonalnego gracza. 9
Model do typowych zastosowań. 15
Facebook
Ostatnio komentowane