Tagi
Publikacji na stronę
1
Łukasz Pilarczyk | 26.01.2017 | 20628 odsłon | 25 komentarzy

Ozone Neon 3K to mysz o symetrycznej budowie, która wyglądem nawiązuje do kilku innych bardzo lubianych modeli. Naprzeciw niej stanie inny nowy produkt tej firmy, ale całkowicie inaczej zaprojektowany: Ozone Exon F60 Origen. Która z tych konstrukcji bardziej przypadła nam do gustu i czy te myszki mogą zagrozić znacznie droższym rywalom? Oto ich test.

więcej »
Grzegorz Pietrzak | 11.09.2009 | 4533 odsłony | 3 komentarze

Thrustmaster przedstawił kontrolery, przeznaczone dla miłośników włoskiej myśli motoryzacyjnej. Bezprzewodowe gamepady Ferrari Wireless Gamepad 430 Scuderia i F1 Wireless Gamepad Ferrari F60 (pierwszy przeznaczony dla użytkowników konsoli PS3, drugi - dla użytkowników "pecetów") wzorowane są na samochodach legendarnej firmy z Maranello. Uchwyty obu kontrolerów pokryte są cienką warstwą gumy (tak zwaną skórką brzoskwiniową) - ma to zwiększać komfort trzymania urządzenia i zapobiegać poceniu się dłoni. Przyciski w gamepadach są w pełni konfigurowalne.

Gamepady Ferrari Wireless Gamepad 430 Scuderia i F1 Wireless Gamepad Ferrari F60 pojawią się w sklepach jeszcze we wrześniu, w cenie około 50 $.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Duża metamorfoza znanej przeglądarki. 94
Przepraszają, ale za plecami krzyżują palce. 54
Rekord na Reddicie i mocny udział mediów. 57
Będzie wielkie liczenie. 33
Było wzgórze i nie ma wzgórza. 22
Blizzard, zgodnie z obietnicą, udostępnił jedną ze swoich popularnych gier, StarCraft II, zupełnie za darmo, a więc w formie free-2-play. 17
Wygląda to naprawdę ładnie. 24
Niedroga hybryda z Core M3. 21
Firma rozpycha się na rynku serwerów. 22
Facebook
Ostatnio komentowane