Tagi
Publikacji na stronę
1
Grzegorz Pietrzak | 18.05.2009 | 637 odsłon | Brak komentarzy
EVER, największy polski producent zaawansowanych systemów zasilania awaryjnego, wprowadził na rynek nową serię profesjonalnych zasilaczy Sinline LT 1600 oraz Sinline LT 3200. Nowe modele dysponują mocą 1600 VA (1040 W) oraz 3200 VA (2080 W). Znakomicie sprawdzają się w ochronie serwerów, małych sieci komputerowych i stacji roboczych wymagających długiego czasu podtrzymania. Istnieje możliwość podłączenia do pięciu modułów bateryjnych. więcej »
Michał Tomaszkiewicz | 03.08.2008 | 1948 odsłon | Brak komentarzy
Ever zaprezentował najnowszą rodzinę zasilaczy awaryjnych EVER DUO II i DUO II Pro, przeznaczonych do ochrony przed spadkami oraz zanikami napięcia w sieci, a także eliminujących możliwość uszkodzeń w wyniku przepięć w sieci elektrycznej.

Zasilacze EVER z serii DUO II i DUO II Pro przede wszystkim służą do zabezpieczenia komputerów PC, komputerowych urządzeń peryferyjnych oraz fiskalnych. Można je również wykorzystać do zasilania sprzętu telekomunikacyjnego (centrale telefoniczne, faks) oraz do systemów alarmowych. EVER DUO II/DUO II Pro produkowane są w wersjach o mocy 350 VA i 500 VA.

Zasilacze serii DUO II i DUO II Pro mogą być stosowane w pomieszczeniach zamkniętych lub przemysłowych o niskim poziomie zanieczyszczeń. Mają cztery gniazda wyjściowe do podłączenia urządzeń z podtrzymaniem awaryjnym i są zsynchronizowane z siecią. Jeśli nie ma prawidłowego napięcia w sieci, funkcja „zimny start” umożliwia uruchomienie zasilacza w trybie pracy bateryjnej i zasilanie podłączonych urządzeń do czasu pojawienia się napięcia sieciowego lub wyczerpania się wewnętrznych baterii.

Urządzenia wyposażono ponadto w: sygnalizację rozładowania baterii, mikroprocesorową kontrolę parametrów oraz filtr telekomunikacyjny. W modelach serii DUO II Pro dodatkowo zastosowano interfejs komunikacyjny USB, zapewniający współpracę z oprogramowaniem monitorującym parametry pracy zasilacza.

W celu zwiększenia niezawodności i bezpieczeństwa pracy zasilacze wyposażono w zabezpieczenia przeciążeniowe i przeciwzwarciowe. Układ przeciążenia sygnalizuje ten stan tylko w pracy bateryjnej – przy obciążeniu powyżej 110% mocy znamionowej. Jeżeli stan przeciążenia utrzymuje się dłużej, zasilacz sam się wyłącza. Zabezpieczenie przeciwzwarciowe stanowi automatyczny bezpiecznik. Jeżeli stan zwarcia wyjścia zasilacza na pracy bateryjnej trwa dłużej niż 0,5 sekundy, to zasilacz automatycznie się wyłącza.

Zasilacze EVER DUO II i EVER DUO II Pro objęte są 24-miesięczną gwarancją. więcej »
Tagi: ever
Ryszard Sobkowski | 13.07.2007 | 95659 odsłon | 61 komentarzy
W ostatnim czasie zasilacze PC osiągają ogromne, wręcz monstrualne moce, nierzadko przekraczające 1000 W. Uzasadniane jest to coraz większym poborem mocy przez procesory i karty graficzne oraz możliwością pracy tych ostatnich parami, czy nawet czwórkami. Czy niespełna 500-watowy zasilacz wystarczy do solidnego komputera, z mocnym procesorem i kartą graficzną z górnej półki, a nawet dwoma? Do „testu prawdy” wykorzystaliśmy zasilacz Ever Silver 480 W. Jak się sprawdził? więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Może będzie taniej, ale, no właśnie, ale. 16
Wprowadzenie płatności w złotówkach coraz bliżej. 8
Windows, jako usługa, znowu zmorą użytkowników. 55
Jeszcze trochę ponad doba by złapać okazję. 9
Mały komputer z Kaby Lake-U. 6
Wskazuje na to zarezerwowany przez firmę znak towarowy. 4
System można już testować w ramach dystrybucji Release Preview. 9
Kolejny monitor dla graczy. 9
Windows, jako usługa, znowu zmorą użytkowników. 55
"Poor Volta, ekhm, Vega", chciałoby się rzec. 24
Wieśka dycha to duża okazja. 9
Jeszcze trochę ponad doba by złapać okazję. 9
Szef Apple radzi, w którym kierunku warto się rozwijać. 27
To bardzo duże usprawnienie, szczególnie dla mniej zaawansowanych użytkowników. 23
Bardziej kolorowy Windows. 15
Wszyscy gotowi, można zaczynać? 39
Xbox odkryje, że jest pecetem. 29
Jeszcze trochę ponad doba by złapać okazję. 9
Może będzie taniej, ale, no właśnie, ale. 16
Wszyscy gotowi, można zaczynać? 39
W tym przypadku liczy się cisza. 9
Duże zmiany w BIOS-ach. 131
Windows, jako usługa, znowu zmorą użytkowników. 55
Wieśka dycha to duża okazja. 9
Bardziej kolorowy Windows. 15
To bardzo duże usprawnienie, szczególnie dla mniej zaawansowanych użytkowników. 23
Facebook
Ostatnio komentowane