Tagi
enermax
crazy twister
Publikacji na stronę
1
Piotr Gontarczyk | 23.11.2009 | 2752 odsłony | 10 komentarzy
Samochód wyścigowy z chłodzeniem powietrznym Enermax zwyciężył w Crazy Twister Contest. Zespół Formula Student w Dreźnie wyposażył swój nowy samochód wyścigowy w dwa odporne wentylatory Magma, które zostały zaprojektowane do pracy w ekstremalnych temperaturach (do 85°C).

Wentylatory wtłaczają zimne powietrze do zatoki silnika w celu rozproszenia ciepła. Za najlepsze zastosowanie wentylatora firma Enermax przyznała nagrodę w wysokości 1000 Euro na zakupy w niemieckim sklepie Alternate.de.

Drugie miejsce zdobył holenderski entuzjasta moddingu “Frenkie”. Stworzył on niesamowity projekt wykorzystania wentylatora: model poduszkowca „Hovermax” wyposażony w 8cm Enermax Cluster i 12cm Enermax Magma. Na międzynarodowym forum Enermax „Frenkie” zaprezentował przebieg prac nad jego „Hovermax”.

Trzecie miejsce zdobył „Samhain” z Polski. Jego sterowany dźwiękiem wentylator Enermax Cluster był ulubioną pracą Jury, jednak głosowanie użytkowników było decydujące i ostatecznie zajął trzecie miejsce. Tak czy inaczej idea stojąca za projektem „Samhaina” z pewnością znajdzie innych naśladowców ze względu na swoje kreatywne podejście.

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma kupon o wartości 1000 euro, na dowolne zakupy w sklepie Alternate.de, drugiego miejsca kupon na 600 euro w sklepie Alternate.de, a zdobywca miejsca trzeciego będzie mógł wydać 300 euro w sklepie Proline.pl.

Więcej szczegółów nt. wygranych oraz zdjęcia zgłoszonych projektów można znaleźć na stronie internetowej www.enermax.pl/crazytwister.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 09.11.2009 | 1823 odsłony | 4 komentarze
Firma Enermax otwiera dla Europy możliwość głosowania na najbardziej zwariowane zastosowanie swoich wentylatorów. Do 15 listopada użytkownicy z 17-stu europejskich krajów mogą wybierać na stronie www.enermax.pl/crazytwister/the-vote swój ulubiony projekt.

Każda z głosujących osób będzie miała szansę na wygranie jednego z zestawów wentylatorów marki Enermax.

  • 1 – 3 miejsce: Zestaw wentylatorów serii Apollish (zawiera 1x wentylator 12cm i 1x wentylator 8cm, kolor wybierze zwycięzca)
  • 4 – 6 miejsce: Zestaw wentylatorów serii Cluster (zawiera 1x wentylator 12cm i jeden wentylator 8cm)
  • 7 – 8 miejsce: Zestaw wentylatorów serii Everest (zawiera 1x wentylator 12cm i jeden wentylator 8cm)
  • 9 – 10 miejsce: Zestaw wentylatorów serii Magma (zawiera 1x wentylator 12cm i jeden wentylator 8cm)
więcej »
Piotr Gontarczyk | 28.10.2009 | 1492 odsłony | 1 komentarz
Do 31 października 2009 trwa zorganizowany przez firmę Enermax konkurs - Crazy Twister Contest. Zabawa polega na stworzeniu możliwie jak najbardziej zwariowanej, zakręconej konstrukcji, z wykorzystaniem dowolnej ilości wentylatorów Enermax, serii Apollish, Cluster, Everest lub Magma.

Sposób ich zastosowania jest absolutnie dowolny. Gotowy projekt może być tym, co uczestnik konkursu sobie wymyśli, np. okap kuchenny, miotła z nawiewem, poduszkowiec, cokolwiek!

Korzystając ze specjalnego formularza wystarczy przesłać zdjęcia lub filmy projektów. Łączna wartość nagród, które czekają na zwycięzców to ponad 2.200 euro:

  • 1 miejsce: kupon o wartości 1000 euro (na zakup dowolnych produktów w sklepie komputerowym wskazanym przez organizatora w kraju zwycięzcy)
  • 2 miejsce: kupon o wartości 600 euro (jw.)
  • 3 miejsce: kupon o wartości 300 euro (jw.)
  • 4 – 6 miejsce: zasilacz Enermax ECO80+ 350 W
  • 7 – 10 miejsce: obudowa Enermax Staray
więcej »
Piotr Gontarczyk | 05.10.2009 | 4167 odsłon | 10 komentarzy

Nie tylko dla szalonych. Firma Enermax ruszyła z konkursem, Crazy Twister Contest, do udziału w którym zaprasza przede wszystkim ludzi kreatywnych, z 17 krajów, w tym Polski. Łączna wartość nagród to ponad 2200 euro.

Zdobywca głównej nagrody otrzyma kupon o wartości aż około 4220 złotych (równowartość 1000 euro) do wykorzystania w wybranym przez organizatora sklepie komputerowym. Za drugie miejsce zdobywca otrzyma kupon o wartości 600, a za trzecie 300 euro.

Aby wziąć udział w zabawie należy do końca października przesłać film lub zdjęcia dowolnych urządzeń, w których wykorzystane musi być co najmniej jeden wentylator Enermax serii Apollish, Cluster, Everest lub Magma. Może to być zmodyfikowana obudowa komputerowa, suszarka, przykrywka do patelni - wszystko zależy od inwencji twórczej.

Nadesłane prace będą oceniane przez jury składające się z dziennikarzy z osiemnastu serwisów komputerowych. W jury znajdzie się jeden przedstawiciel z Polski, a w dodatku z naszej redakcji - Filip Straburzyński.

Także internauci będą mogli wziąć udział w głosowaniu na ich ulubiony projekt. Głosowanie ruszy 6 listopada i potrwa dziewięć dni.

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej www.enermax.pl/crazytwister/formular.html.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Rok sztucznej inteligencji. 9
Cloud Imperium Games miało złamać postanowienia kontraktu. 2
Producent próbuje nowych możliwości. 4
iiyama używa wybielacza. 16
Najnowszy partner biznesowy AMD. 14
Gigant z Mountain View kazał nam długo czekać. 1
Tajemniczy chip z mocnym układem Vega. 14
Partnerzy firmy są bardzo niezadowoleni z tego faktu. 11
Moc w najczystszej postaci. 53
Nie skorzystacie z „cudownego” mostka za 600 dolarów. 21
Sprzęt zostawia konkurencję daleko w tyle. 28
Rok sztucznej inteligencji. 9
Rekordowa gra wchodzi w fazę wydania. 15
To jedno z ważniejszych usprawnień nowego systemu Google. Android 8.1. 9
Po trzy modele dla urządzeń mobilnych i desktopów. 13
Pod tym ekranem ukrywa się AMD Vega. 23
Firma zanotowała najlepsze zyski od sześciu lat. 8
Dużo tu rowów i dziurek. 10
Montana wiosną ponoć też jest piękna. 19
Walec go przejechał. Zotac przedstawił swój najnowszy komputer dla gracza - MEK1. 7
Najnowszy partner biznesowy AMD. 14
To małe, ale bardzo istotne z punktu widzenia użytkowników usprawnienie. Facebook rozpoczął testy tzw. 11
Facebook
Ostatnio komentowane