Tagi
Publikacji na stronę
1
Marcin Karbowniczek | 02.09.2011 | 118593 odsłony | 22 komentarze
Choć znaczna część Czytelników PCLab.pl nie przepada za gotowymi, stacjonarnymi odtwarzaczami multimedialnymi, cieszą się one niesłabnącą, a wręcz rosnącą popularnością. Jak bowiem inaczej wytłumaczyć to, że cały czas pojawiają się kolejne modele, jeden bardziej zaawansowany od drugiego, umożliwiające odtwarzanie coraz większej liczby formatów plików, a przede wszystkim obsługujące liczne serwisy internetowe? więcej »
Marcin Karbowniczek | 17.01.2011 | 1361553 odsłony | 128 komentarzy
Większość nowoczesnych telewizorów, które teraz dostępne są w sklepach umożliwia odtwarzanie multimediów zapisanych w różnych formatach na nośnikach USB, czy nawet w sieci. Niestety, nie każdego stać na taki sprzęt, a nawet jeśli tak, to nie każdy model obsługuje wszystkie popularne formaty plików. Dlatego warto zastanowić się, czy nie kupić samodzielnego, stacjonarnego odtwarzacza multimediów Full HD. Jednak ważne jest, by na poszukiwania poświęcić odpowiednio dużo czasu, bo z mnóstwa produktów tego typu, jakie ostatnio pojawiły się na rynku, tylko niektóre faktycznie dobrze spełniają swoją rolę. więcej »
Piotr Bulski | 31.12.2007 | 1742 odsłony | 8 komentarzy
W co najmniej połowie amerykańskich domów pracują już cyfrowe telewizory. Według organizacji Consumer Electronics Association, która przyjrzała się gospodarstwom domowym za oceanem, w tym roku wzrost na rynku telewizorów cyfrowych sięgnął 11 proc. w przychodach producentów, które sięgnęły ponad 25 mld dolarów. Przyszłoroczny wzrost ma sięgnąć 13 proc., a poziom sprzedaży telewizorów podnieść się o 17 proc. do niemal 32 mln sztuk.

Według CEA w przyszłym roku około 79 proc. sprzedawanych ekranów cyfrowych będą stanowić modele wysokorozdzielcze.

Ogłoszenie CEA pojawia się na kilka dni przez Consumer Electronics Show 2008 w Las Vegas, imprezą, która w znacznej części będzie poświęcona właśnie najnowszym technologiom na rynku TV. Przejście na telewizję cyfrową ma nastąpić w Stanach Zjednoczonych w lutym 2009 roku. więcej »
Tagi: cea, ces, dtv, hdtv
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Chciałbym Was wszystkich serdecznie przywitać! Zostałem nowym wydawcą portalu PCLab.pl. 136
Jest drożej, niż w przypadku zeszłorocznego modelu Galaxy S7. 0
Nowe informacje o Windowsie 10 Cloud. 2
Jest drożej, niż moglibyśmy oczekiwać. 29
Hakerzy mogą dostać dostęp do Twoich danych. 3
Program uTorrent z dużymi usprawnieniami. 19
HTC U 11 zastąpi zeszłorocznego smartfona HTC 10. 3
Intel przyspiesza ładowanie wszystkich dział. 80
W tym miesiącu mały odpoczynek od dużych hitów. 5
Facebook
Ostatnio komentowane