Tagi
Publikacji na stronę
1
Piotr Gontarczyk | 11.02.2010 | 8364 odsłony | 12 komentarzy
W europejskich sklepach pojawił się nowy model miniaturowej obudowy CS-102B, od firmy A+. Nowość to konstrukcja w formacie mini-ITX, przeznaczona głównie do stworzenia komputera typu Media Center lub po prostu małego komputera do "lekkiej" pracy.

CS-102B ma wymiary 135 x 289 x 240 mm i waży 3,5 kilograma. Wyposażono ją w jedną zatokę zewnętrzną 5,25 cala, dwa porty USB 2.0 oraz dwa gniazda audio. Produkt sprzedawany jest bez wentylatorów, ale za to z zasilaczem Tagan TG300 o mocy 300 W. Urządzenie ma certyfikat 80Plus Bronze.

Obudowę można nabyć w cenie od 58 euro.

więcej »
Filip Straburzyński | 01.05.2009 | 76261 odsłon | 60 komentarzy

– Starbuck, trzymaj się mojego skrzydła! – warknął w słuchawkach prowadzący. – To może być znowu sztuczka Cylonów. Jeden z myśliwców, nie zważając jednak na ostrzeżenia, obrócił się, ostrym łukiem odbił od zataczającej koła formacji i wziął kurs na nieznany obiekt. – Niech cię szlag! – wyrzucił z siebie nie po raz pierwszy Apollo, ale już jakby bez przekonania. Ton ten Kara znała doskonale, więc uśmiechnęła się tylko krzywo do siebie i wcisnęła przycisk dopalacza. – Daj spokój, Lee! – przekrzykiwała silniki, wciśnięta w fotel. – Wiesz, że tam mogą być nasi! W naszej sytuacji nie możemy sobie pozwolić na proceduralne dyrdymały! Maleńki myśliwiec zbliżał się do spowitego w ciemności okrętu o pudełkowatym kształcie. Żadnych świateł, żadnego ruchu, tylko gigantyczna, dryfująca w przestrzeni masa. Po chwili Starbuck rozpoczęła wyrównywanie lotu wzdłuż jednej z burt i zwolniła do jednej trzeciej, by przyjrzeć się spodziewanym uszkodzeniom. Podniecenie z odnalezienia kolejnego Battlestara i być może rozbitków wzięło górę – nie zauważyła, gdy weszła w zasięg broni pokładowej obiektu. Potężne niebieskie światło, jakie w tym momencie zalało kokpit myśliwca, obezwładniło pilota. Jedynie dzięki odruchowej kontrze na sterach uniknęła kolizji z kolosem. Apollo westchnął, kciukiem przełączył kanał i jakby od niechcenia powiedział: – Galactica, potrzebujemy wsparcia.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Jeżeli pasjonujesz się technologiami i sprawnie władasz piórem, zgłaszaj się! 73
W tym celu otwierają drugie, duże studio. 4
Z oknem lub bez. Sharkoon ogłosił dodanie do swojej oferty obudów S1000 i S1000W. 3
Niedrogi monitor dla graczy. 2
Ma to usprawnić aktualizowanie modułów systemu. Dzięki użytkownikowi Twittera o nicku Ducky! 7
Dobry czas na zakup elektroniki. 26
Są LED-y, jest i wentylator na VRM. 13
Microsoft tym razem się nie postarał. 9
Pięciu naszych czytelników prosimy o założenie gogli. No dobra, trzech. OK, kogokolwiek? 27
Niebieska komunikacja na nowo. 6
Odsłonięta albo zamknięta. 8
Grażyna nie leci, bo to nie torebka Wittchen z Lidla. 27
Tragiczny wynik, którego każdy się spodziewał. 30
Przepraszają, ale za plecami krzyżują palce. 54
Niedroga hybryda z Core M3. 21
Bot zobaczył, łapki w górę nie dał. 5
Intel Optane będzie mieć rywala. 27
Czarny Piątek we wtorek. 4
Jeżeli pasjonujesz się technologiami i sprawnie władasz piórem, zgłaszaj się! 73
W Humble Bundle jest niemała gratka dla graczy i fanów heavy-metalu, w postaci gry Brutal Legend, która jeszcze przez kilkadziesiąt godzin będzie dostępna całkowicie za darmo. 9
Facebook
Ostatnio komentowane