Tagi
Publikacji na stronę
1
Damian Lejnert | 01.11.2017 | 18104 odsłony | 16 komentarzy

Marka Alienware wielu kojarzy się przede wszystkim z futurystycznie wyglądającymi, dobrze wykonanymi komputerami, nierzadko o najwyższej wydajności. To dlatego są one obiektem pożądania licznych graczy. Wystarczy jednak spojrzeć na cenę, by zrozumieć, że projekt i wydajność to niejedyne iście kosmiczne cechy tego sprzętu. Oprócz laptopów i komputerów stacjonarnych Alienware oferuje urządzenia peryferyjne dla graczy, takie jak: czołowy model myszy AW 958, mniej zaawansowany AW 558, klawiatura mechaniczna AW 768. Postanowiliśmy sprawdzić, czy faktycznie są lepsze od rywali, czy może wyróżnia je wyłącznie kultowe logo Alienware. 

więcej »
Grzegorz Pietrzak | 25.05.2009 | 614 odsłon | Brak komentarzy
W teście porównawczym trzech produktów do ochrony punktów końcowych w małych i średnich firmach, przeprowadzonym na zlecenie Trend Micro, rozwiązanie Trend MicroWorry-Free Business Security Advanced osiągnęło najwyższy łączny wynik i najwyższą ocenę funkcji, wyprzedzając produkty McAfee i Symantec. Testy zostały przeprowadzone w okresie od października 2008 r. do stycznia 2009 r. przez firmę West Coast Labs, która jest jednym z największych na świecie niezależnych laboratoriów testowych wyspecjalizowanych w produktach i usługach z zakresu zabezpieczania danych. więcej »
Grzegorz Pietrzak | 04.03.2009 | 1717 odsłon | Brak komentarzy
Z dniem dzisiejszym, fabryki AMD stają się częścią przedsięwzięcia o nazwie Globalfoundries, którym kierować będzie Doug Grose. Zadaniem nowej spółki będzie tworzenie układów półprzewodnikowych nie tylko dla Advanced Micro Devices, ale również dla wielu innych zleceniodawców - w fabrykach Globalfoundries mają na przykład powstawać układy ARM VP. więcej »
Grzegorz Pietrzak | 03.03.2009 | 1693 odsłony | Brak komentarzy
Spółka AMD sfinalizowała dziś strategiczną transakcję „Asset Smart”. Dzięki porozumieniu firm AMD, Advanced Technology Investment Company (ATIC) oraz Mubadala Development Company z Abu Dhabi powstanie supernowoczesna fabryka półprzewodników. Spółka, z centralą w USA, o roboczej nazwie Foundry Company, formalnie zacznie działać w bieżącym tygodniu. Wówczas zostanie przestawiona jej oficjalna nazwa oraz znak handlowy. więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Przepraszają, ale za plecami krzyżują palce. 31
Niedroga hybryda z Core M3. 5
Radzi sobie ze 135-watowym CPU. 9
Białe, czarne, przeszklone lub nie. 5
Duży sukces polskiej gry. 11
Maksimum mocy i wszechstronności. 7
Wygodna regulacja głośności. 1
Polska drużyna zwarta i gotowa. 2
W najbliższy piątek, 17 listopada, rozpocznie się Audio Video Show & Smart Home. 8
To była kwestia czasu. 37
Nowy moduł już nagrodzony. 26
Duża metamorfoza znanej przeglądarki. 86
Coś dla pobudzenia nostalgii. 29
Rekord na Reddicie i mocny udział mediów. 57
Będzie wielkie liczenie. 33
Było wzgórze i nie ma wzgórza. 22
O zagrożeniach związanych z Intel ME mówiło się od długiego czasu. 28
Blizzard, zgodnie z obietnicą, udostępnił jedną ze swoich popularnych gier, StarCraft II, zupełnie za darmo, a więc w formie free-2-play. 17
Było wzgórze i nie ma wzgórza. 22
Nowy typ pamięci coraz bliżej. 13
Firma liczy na wyższą ofertę? 13
Będzie wielkie liczenie. 33
Wielka, ciężka i głodna mocy! 44
Jedni się cieszą, a inni krytykują. 18
O zagrożeniach związanych z Intel ME mówiło się od długiego czasu. 28
Zakrzywione 32 cale i FreeSync. 16
Płyta główna w formacie CEB. 8
Facebook
Ostatnio komentowane