więcej »
Ich unikalną cechą jest pozbawiona dodatkowego oporu rolka, dzięki czemu przy odpowiednim rozpędzie możliwe jest przewinięcie około 10.000 stron arkusza kalkulacyjnego w nie więcej niż 7 sekund. W V550 Nano zastosowano laserowy czujnik ruchu, choć producent nie udostępnia żadnych informacji na temat jego specyfikacji.
Deklarowany czas działania na jednej parze baterii (typ AA) wynosi 18 miesięcy. W podstawie myszki umieszczono przycisk wyłączający urządzenie całkowicie, dzięki czemu możliwe jest zwiększenie żywotności baterii.
Oprócz tego wraz z myszką, w zestawie znajduje się specjalny zaczep samoprzylepny, ułatwiający transport, gdy nie chcemy ze sobą zabierać torby na komputer.
W europejskich sklepach, V550 Nano mają pojawić się w drugiej połowie sierpnia. Cena za sztukę ma wynieść około 40 euro.
więcej »
Znajdująca się w zestawie klawiatura jest niskoprofilowa i wyposażona w miękką podkładkę na nadgarstek oraz mały wyświetlacz wskazujący status Caps Lock, Num Lock, Scroll Lock oraz pozostały czas zasilania z akumulatora.
więcej »Technologia Logitech Darkfield Laser Tracking działa w oparciu o stosowaną w mikroskopach metodę oświetlenia ciemnego pola (Darkfield). Rozwiązanie to umożliwia wykrycie najmniejszych obiektów oraz zadrapań podłoża.
Podobnie jak ludzkie oko widzące czyste, gwiaździste niebo, czujnik myszy odbiera szklaną powierzchnię jako ciemne pole pokryte jasnymi punktami, np. drobinami kurzu. Podczas ruchu myszy czujnik analizuje zmianę położenia punktów odniesienia, precyzyjnie określając kierunek poruszania się kursora.
Aby zapewnić użytkownikom pełen komfort pracy technologia Logitech Darkfield Laser Tracking będzie dostępna zarówno w pełno-wymiarowej myszy Logitech Performance Mouse MX jak i w kompaktowej Logitech Anywhere Mouse MX.
Oba nowe modele zostały wyposażone w zestaw przycisków, m.in. scroll pracujący w dwóch trybach przewijania: hiper-szybkim, ułatwiającym pracę na dużych dokumentach i arkuszach kalkulacyjnych oraz tradycyjnym click-to-click.
Kształt sprawia, że Logitech Performance Mouse MX pewnie leży w prawej dłoni. Aby ułatwić pracę wyposażono ją w obsługiwane kciukiem cztery programowalne przyciski, umożliwiające szybkie przełączenie pomiędzy aplikacjami oraz korzystanie z funkcji zoom. W Logitech Performance Mouse MX zastosowano także (po raz pierwszy w myszach Logitech), reagujący na nacisk scroll typu side-to-side, pozwalający nawigować po stronach internatowych we wszystkich płaszczyznach (funkcja dostępna po zainstalowaniu dołączonego do myszy oprogramowania). Port micro-USB umożliwia ładowanie myszy bez konieczności przerywania pracy.
Obie myszy wyposażono w najnowszy odbiornik Logitech Unifying receiver. Umożliwia on jednoczesną obsługę pięciu dodatkowych kompatybilnych urządzeń bezprzewodowych Logitech, m.in. nowych klawiatur Logitech Keyboard K350, Logitech Keyboard K340 oraz myszy Logitech Marathon Mouse M705, Logitech Wireless Mouse M505.
Nowe modele myszy Logitech powinny ukazać się w sprzedaży w USA i Europie już w sierpniu br. Sugerowana przez producenta cena detaliczna Logitech Performance Mouse MX wyniesie 419 złotych, a Logitech Anywhere Mouse MX 339 złotych.
więcej »Używanie trackballa zamiast myszki to na pewno kwestia osobistych preferencji i przyzwyczajenia. Może być jednak całkiem wygodne, jeżeli pracuje się na komputerze w miejscu, gdzie nie ma odpowiedniej przestrzeni do zastosowania tradycyjnego gryzonia. Właśnie dla takich przypadków został stworzony nowy produkt Logitecha. Jeżeli ktoś woli trenować kciuk, niż mięśnie przedramienia, też będzie zadowolony.
więcej »Firma Logitech zapowiedziała dziś premierę Speed Force Wireless - pierwszej kierownicy z mechanizmem siłowego sprzężenia zwrotnego, dedykowanej konsoli Wii. Nowa bezprzewodowa kierownica jest również kompatybilna z grą Electronic Arts' Need for Speed Undercover na platformę Wii.
Logitech Speed Force Wireless to jednoelementowe bezprzewodowe rozwiązanie, które nie wymaga skomplikowanej instalacji i pozwala zachować całkowitą swobodę gry. Dzięki rozsuwanej podstawce kierownicę można wygodnie położyć na kolanach
i zasiąść w fotelu.
Wbudowane przekładki gazu i hamulców umieszczono bezpośrednio przy podstawie kierownicy, na jej ramionach znalazły się znane wszystkim użytkownikom konsoli Wii przyciski dedykowane nawigacji po menu gry. Logitech Speed Force Wireless dzięki wykorzystaniu bezprzewodowej technologii 2.4 GHz, działa w zasięgu do 10 metrów od konsoli.
Pierwsze urządzenie firmy opierające się na technologii siłowego sprzężenia zwrotnego pojawiło się na rynku w 1998 roku, od tego czasu Logitech zaprojektował 19 modeli wykorzystujących tą technologię - do tej pory sprzedano 5 milionów sztuk tych urządzeń. W tym samym czasie na rynku pojawiło się ponad 100 gier przeznaczonych na tego typu sprzęt. Technologia siłowego sprzężenia zwrotnego, w przeciwieństwie do wibracji lub technologii rumble, sprawia, że kierownica w bardzo realistyczny sposób reaguje na dynamikę prowadzenia pojazdu, wywołując wrażenia bardzo podobne do prawdziwych - dokładnie tak jakby urządzenie było poddane działaniu sił zewnętrznych.
Need for Speed Undercover to powrót do korzeni. Szalone ucieczki przed policyjnymi pościgami, zapierające dech w piersiach wyścigi i najlepsze samochody od zawsze były znakiem rozpoznawczym serii. Premiera Need for Speed Undercover zapowiadana jest na listopad. Gra będzie dostępna na platformach: Xbox 360, Playstation 3, Wii, PlayStation 2, Nintendo DS, PSP (PlayStation Portable), komputery PC oraz telefony komórkowe. Więcej informacji na www.needforspeed.com.
Kierownica Logitech Speed Force Wireless powinna pojawić się w sprzedaży w USA i Europie na początku listopada. Sugerowana przez producenta cena detaliczna urządzenia wyniesie w Polsce 249 PLN.
więcej »- Banalna luka w Windowsie umożliwia uzyskanie dostępu do komputera bez logowania 3
- Noctua rozpoczyna współpracę z RotoSub. Prototyp wentylatora z aktywnym systemem wyciszania zostanie pokazany na Computeksie 4
- Procesory AMD "Trinity" nagrodzone. "Najlepszy wybór targów Computex Taipei 2012" 16
- Prototyp pierwszego iPada sprzedany za ponad 10 tysięcy dolarów 9
- Dać dziecku... Facebooka 19
- Windows Phone ledwo widoczny w internecie 12
- Windows 8 Release Preview już do pobrania. Wyciekła wersja chińska 20
- LG łamie bariery. 1080p w smartfonach! 32
- Sapphire i "mikro" z B75 7
- Fura, skóra i... klawiatura 23
- Coś prostego i aluminiowego - nowe obudowy Lian Li 13
- GeForce GTX 690 ustanawia nowy rekord w teście 3DMark 11 9
- Samsung ma problem z niebieską wersją Galaxy S III 19
- Biały zasilacz 1275 W z platynowym certyfikatem 18
- Dell szykuje dwa tablety z Windows 8 – jeden zwykły i jeden convertible 11
- 27-calowy monitor QHD firmy Samsung 40
- 6,65 mm w talii - najcieńszy smartfon na świecie 21
- Windows 8 Release Preview do pobrania już 1 czerwca. Z wbudowanym Flashem 45
- Tablety z nowym układem Nvidii i Androidem 4.0 będą kosztować 200 dolarów? 17
- Piraci z Microsoftu? 29
- Nowe VAIO S13 i S15 3
- Zadziwiające statystyki z rynku grafik 39
- Sound Blaster z innej planety? 54
- Diablo III bije rekordy sprzedaży 97
- Leap, czyli technologia rozpoznawania gestów, której Kinect nie dorasta do pięt 35
- Ponad 0,5 kW tylko dla karty graficznej! 35
- Nowe "Efiksy" trafią do produkcji w trzecim kwartale 42
- Obudowy zapewniające chłodzenie CPU w sposób całkowicie pasywny 35
- Max Payne 3 - zmiana planu. USA nie dostaną tej gry wcześniej niż inne kraje 16
- LG łamie bariery. 1080p w smartfonach! 32
- GeForce GTX 680 w wersji UltraCharged 11
- Sapphire i "mikro" z B75 7
- AMD FX-8150 podkręcony do niemal 9 GHz 30
- Czterordzeniowy "Ivy Bridge" bez procesora grafiki 11
- Nie tylko Radeon HD 7990. HD 7970 X2 też będzie 11
- Obudowy zapewniające chłodzenie CPU w sposób całkowicie pasywny 35
- GeForce GTX 680 w wersji UltraCharged 11
- Samsung ma problem z niebieską wersją Galaxy S III 19
- Max Payne 3 - zmiana planu. USA nie dostaną tej gry wcześniej niż inne kraje 16
- Noctua rozpoczyna współpracę z RotoSub. Prototyp wentylatora z aktywnym systemem wyciszania zostanie pokazany na Computeksie 4
- Nvidia wydała sterowniki w wersji 301.42 WHQL 21
- LG łamie bariery. 1080p w smartfonach! 32
- Windows Phone ledwo widoczny w internecie 12
- Samsung ChromeBox - ChromeBook bez ekranu? 8
- Biały zasilacz 1275 W z platynowym certyfikatem 18
- Ponad 0,5 kW tylko dla karty graficznej! 35
- Notebook HP z procesorem AMD "Trinity" już możliwy do kupienia 24
- Dać dziecku... Facebooka 19
- Razer BlackShark Battlefield 3 - nadchodzi prawdziwie drapieżny zestaw słuchawkowy! 0
- Kolekcjonerskie słuchawki dla fanów Battlefield 3 - Razer BlackShark 0
- Firma Manta Multimedia została oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej! 1
- Zasil swoją sieć z AirLive dzięki PoE-FSH8PW 0
- Klawiatura z dopalaczem - Tt eSports Knucker Pro-Gaming 0
- Kibicujesz naszym? Wyraź to pendrive’m! 0
- Ubierz się w DIABLO 0
- Komputronik.pl – przyjemny i innowacyjny 1
- Poczuj radość zwycięstwa w „Stefie Kibica” Agito.pl 0
- Dbaj o swój tablet ! 0
- ZyXEL NWA1121-N1 zwiększa zasięg WiFi 0
- Nowe oblicze starego chłodzenia - Scythe Katana 4 1
- Spam w kwietniu 2012 r. wg Kaspersky Lab 0
- AirLive G.DUO - Nadal Hitem! 2
- Pendrive USB 3.0 - szybki i tani 5
- Nietypowe słuchawki nauszne z dwoma mikrofonami
- LG prezentuje pogromcę ekranów Retina
- Stylowy aparat kompaktowy Pentax Optio LS465
- Nowy kompakt Casio Exilim EX-ZR300
- Malutki głośnik Bluetooth od Panasonic
- 7-calowa nawigacja Chinavasion z nagrywaniem trasy
- Matryce CMOS BSI 1/2,3 cala z nagrywaniem 4K
- Nowy adapter do aparatu Fujifilm FinePix X-Pro1
- Teleobiektyw Tokina do systemu Mikro 4/3
- 226812Picasa 3.9.136.1 2
- 211656Mozilla Firefox 12 3
- 208750Realtek High Definition Audio Codecs R2.68 0
- 197174Gadu-Gadu 10.5.2.13164 0
- 160543AMD Catalyst Software Suite 12.4 0
- 159530SpeedyFox 2.0.2 Build 64 1
- 9Moderator lokalny działu piłka nożńa.00:27 | Cödename
- 1Czy mój komp nadaje się do gier00:25 | nceis
- 7Jaki router do Dialogu?00:24 | Axel6745
- 0Powyginane piny w gnieździe cpu.00:23 | Sakret
- 3Fujitsu-Siemens - brak podświetlenia ekranu, reakcji...00:23 | trawinsky
- 20Computer dreams00:23 | muffin118
- 3Ceny procesorów Intel00:23 | chomiczek11
- 19CENY i5 2500k !?!?!00:22 | FuzzyWuzzy
- 2Procek pod bf3 FX8120 vs i5 2500k. proce do OC00:22 | karoleq99
- 94Wybór banku i konta00:21 | Makaan
- 168Resident Evil 5 benchmark00:27 | adonim
- 537Samsung Galaxy S III - oficjalny wątek.00:20 | jankooss
- 6092League of Legends [LoL]00:11 | Grx
- 2281Need for Speed: SHIFT 200:05 | airborne82
- 873Jestem GRACZEM i szukam najlepszej dla siebie myszki.23:54 | misie08
- 158Moderator lokalny śmietnika23:53 | nietopyrz
- 6020Jaką grę wybrać?23:44 | kwietas
- 1251NBA 2K12 - dyskusja / info / porady / patche / slidery / liga SlamDunk23:40 | Arctus
- 1021OC Sandy Bridge - tylko procesory 2500K i 2600K23:39 | Ksiądz
- 707Alan Wake -Oficjalny Temat23:37 | Petru23











