• Wszystkie publikacje
  • Aktualności
  • Artykuły
  • Dyskusje na forum
  • Pliki do pobrania
    • O nas
    • Redakcja
    • Reklama
    • Kontakt
    • English
    • Kanały RSS
    • Pomoc
    • Regulamin
  • Artykuły
  • Aktualności
  • Pliki
  • Tagi
  • Konkursy
  • Forum
  • Personalizuj
Zarejestruj się   |  Zapomniałem hasła
  • Wszędzie
  • Artykuły
  • Aktualności
  • Pliki
  • Firmy
DźwiękWydarzeniaZestawy komputeroweTechnologieInne
Drukarki i skaneryUrządzenia wskazująceOprogramowanieGryMultimedia i gadżety
Obudowy i zasilaczeChłodzenieSerwery i sieciKomputery przenośneMonitory i projektory
Karty graficznePłyty główneProcesoryPamięciNapędy dyskowe i optyczne
Tagi
Strona główna»Tagi
Wyświetl: Najnowsze | Najpopularniejsze | Najczęściej komentowane | Alfabetycznie
intel
coreclub
950 (1)   975 extreme edition (1)   acer (3)   ae1900 (2)   all-in-one wind top ae1900 (2)   asus (2)   atom (1)   barracuda 7200.12 (1)   barracuda xt (1)   blog (3)   cooler master (3)   core 2 quad (1)   core i3-530 (2)   core i5 750 (2)   core i5-650 (2)   core i5-655k (1)   core i5-661 (2)   core i5-750 (1)   core i7 (6)   core i7 860 (2)   core i7-870 (1)   core i7-875k (1)   core i7-980x (1)   corsair (6)   d-link (2)   dbx-b (1)   dbx-b thermal solution (2)   dbx-b thermal solution designed for intel core i7-980x (1)   dir-655 (2)   dominator (3)   dx58so (1)   enermax (1)   evga (1)   foxconn (1)   ga-h57m-usb3 (1)   ga-p55a (1)   ga-x58a-ud7 (2)   gigabyte (5)   hyper 212 plus (1)   hyperx (1)   it manager (4)   it manager iii: niewidzialne moce (3)   kingston (5)   konkurs (3)   layout (1)   msi (2)   n250gts twin frozr 1g oc (2)   niewidzialne moce (3)   np-r780 (2)   ntt (1)   p55-gd65 (2)   projekt x (1)   real power m620 (1)   samsung (2)   sapphire (2)   seagate (5)   silent pro m 500w (1)   thermalright (2)   ud7 (1)   v8 (1)   western digital (1)   x-slim x400 (2)   x-slim x600 (2)   x25-v (1)   x400 (2)   x600 (2)  
Publikacji na stronę
1 2
Zagraj w grę Niewidzialne moce, zgarniaj całkiem widzialne nagrody!
Paweł Pilarczyk | 09.06.2009 | 10872 odsłony | 218 komentarzy

Na CoreClub rusza dziś wyjątkowy konkurs. Przed uczestnikami nie stawiamy jednak pytań, nie pytamy ich też o wpisywanie haseł reklamowych. Czeka na Was przygotowana przez firmę Intel gra "IT Manager III: Niewidzialne moce", w której wcielacie się w menedżera działu IT w małej firmie. Waszym zadaniem jest przekształcenie firmy w korporację o zasięgu globalnym. Musicie zadbać o prawidłowe funkcjonowanie wszystkich komputerów stacjonarnych, notebooków i serwerów. Przed Wami niespodziewane awarie sprzętu i oprogramowania. Musicie zadbać o wdrażanie najnowszych technologii, odbywanie szkoleń i wysyłanie na nie Waszych pracowników. Wasza firma będzie się rozrastać, a Wy zdobywać będziecie punkty.

Dziesięć osób, które zdobędą największą liczbę punktów otrzyma wartościowe nagrody:

1 miejsce: Notebook Acer Aspire Timeline 5810T

2 miejsce: Notebook Acer Aspire Timeline 3810T

3 miejsce: Procesor Intel Core i7-920 oraz płyta główna GIGABYTE GA-EX58-UD4P

4-10 miejsce: Zestawy gadżetów z kolekcji BMW Sauber F1 Team (torba na notebooka, kurtka granatowa przeciwwiatrowa, czapeczka)

Wszystkich gorąco zachęcamy do udziału w zabawie!

IT Manager III: Niewidzialne moce

więcej »
Tagi: acer, coreclub, intel, it manager, konkurs, niewidzialne moce
Witamy w CoreClubie!
Paweł Pilarczyk | 01.04.2009 | 9445 odsłon | 159 komentarzy
Długo trzymaliśmy Was w niepewności. Pora jednak wyłożyć karty na stół. Dziś ujawniamy, czym jest Projekt X.

Projekt X to nietypowy eksperyment, który przygotowaliśmy dla Was wspólnie z firmami Intel, ASUS i Komputronik. Specjalnie dla Was zbudowaliśmy praktycznie od nowa rozbudowany serwis informacyjny, który treścią w całości będziecie wypełniać Wy. Z założenia portal tworzony ma być przez użytkowników produktów firmy Intel i kierowany do użytkowników produktów Intela.

Stworzony dla Was portal otrzymał nazwę CoreClub. Członkowie społeczności CoreClub otrzymują od nas do swojej dyspozycji zaawansowany system zarządzania treścią (CMS), poprzez który w prosty sposób mogą publikować własne newsy, recenzje czy linki do ciekawych artykułów. Nie wolno kraść newsów czy artykułów z innych serwisów. Musicie być autorami publikowanych treści. W dziale "Recenzje z sieci" zamieszczać możecie natomiast linki do artykułów polskich i zagranicznych - bez ograniczeń. Możecie nawet linkować naszą konkurencję! :)

więcej »
Tagi: coreclub, intel
CoreClub - pierwsze wnioski
Małgorzata Madej | 02.04.2009 | 7748 odsłon | 111 komentarzy

Start CoreClub wywołał wiele emocji i komentarzy. W godzinie startu serwery PCLab.pl odnotowały ogromne obciążenie, a wątki o Projekcie X i CoreClub na forum cały czas się rozrastają.

Pojawiło się wiele pytań i wątpliwości, które chcielibyśmy wyjaśnić.

więcej »
Tagi: coreclub, intel
CoreClub - ruszamy z 4. rundą!
Filip Straburzyński | 20.11.2009 | 3280 odsłon | 66 komentarzy

Pierwszego kwietnia 2009 na PCLabie ruszyła nowa akcja, którą wcześniej znaliście pod kryptonimem "Projekt X". Portal oficjalnie nazwany CoreClubem wzbudził początkowo wiele kontrowersji, ale po pół roku od startu wygląda na to, że został przez Was dobrze przyjęty, a obawy niektórych o to, że sponsor projektu, firma Intel, będzie ingerować w publikowane treści, okazały się bezpodstawne. Moderatorzy są wyłonieni spośród Was, więc CoreClub nie tylko jest przez Was tworzony, ale i zarządzany.

więcej »
Tagi: ae1900, all-in-one wind top ae1900, core i5 750, core i7 860, coreclub, intel, msi, n250gts twin frozr 1g oc, p55-gd65, x-slim x400, x-slim x600, x400, x600
IT Manager III: Niewidzialne moce - ostatnie 7 godzin gry
Filip Straburzyński | 09.07.2009 | 3277 odsłon | 60 komentarzy

Równo miesiąc temu ruszyła na CoreClub przygotowana przez Intela gra - IT Manager III: Niewidzialne moce! Gracze rozpoczęli już bieg już na ostatniej prostej, bo końca pozostało nieco ponad 7 godzin gry. Zabawa polega na wcielaniu się menadżera IT, który natrafia na liczne problemy w swojej firmie, dba o rozwój i wdrażanie nowych technologii. Gracz dzięki trafnym decyzjom może przekształcić małą firmę w korporację o zasięgu globalnym.

więcej »
Tagi: acer, coreclub, intel, it manager, it manager iii: niewidzialne moce, konkurs, niewidzialne moce
CoreClub: sześciordzeniowy Intel Core i7-980X do zgarnięcia na testy!
Filip Straburzyński | 18.03.2010 | 20203 odsłony | 59 komentarzy
Jak zapewne pamiętacie, tydzień temu opublikowaliśmy na łamach PCLab.pl test najnowszego i najszybszego procesora Intela - Core i7-980X. Wydawałoby się, że temat ten zakończył się dla nas wraz z publikacją. Niedawno odwiedziła nas jednak cygańska wróżka o zapadającym w pamięć imieniu Si-Dżej i otworzyła przed nami projekcję snów wielu naszych czytelników. Ujrzeliśmy tam straszliwe emocje i wewnętrzne zmagania - wielu chciało zastawiać domy, skupować cudze teściowe, a nawet rzucać się pod Trabanta. Wszystko by zdobyć pieniądze na ten upragniony procesor. Ani Intel ani redakcja PCLab.pl nie mogła pozostać obojętna po takim widzeniu. więcej »
Tagi: coreclub, corsair, d-link, dbx-b thermal solution, dir-655, dominator, ga-x58a-ud7, gigabyte, intel, np-r780, samsung
CoreClub - zmiany, zmiany
Paweł Pilarczyk | 22.04.2009 | 4063 odsłony | 58 komentarzy
Trzy tygodnie temu wspólnie z firmą Intel uruchomiliśmy nowatorski projekt – portal komputerowy CoreClub, tworzony w całości przez użytkowników. My przygotowaliśmy jedynie platformę, ale wszystkie treści na portalu generują jego czytelnicy. Dodatkowo firma Intel wypożyczać będzie wybranym osobom komputery stacjonarne, notebooki i inny sprzęt do testów.

Po kilkunastu dniach portalu okazało się jednak, że umożliwienie bezpośredniej publikacji newsów i artykułów nie było najlepszym pomysłem. Niektórzy CoreClubowicze skupili się na umieszczaniu na portalu cudzych publikacji podpisanych własnym nazwiskiem (czyli – plagiatów). Wielokrotnie także pojawiały się newsy zdublowane, a nawet wstawiane po 3-4 razy przez różne osoby. Zgodnie z sugestią CoreClubowiczów musieliśmy zatem wprowadzić redakcję treści przed jej publikacją. Użytkownicy mogą teraz dodać nowy artykuł do bazy, ale nie pokaże się on na stronie głównej portalu. Publikację musi zatwierdzić redaktor. Redaktorów wybraliśmy spośród użytkowników CoreClubu. Pracują już oni nad nowymi publikacjami.

więcej »
Tagi: coreclub, intel
CoreClub: zawalcz o 6-rdzeniowego potwora!
Filip Straburzyński | 07.06.2010 | 5608 odsłon | 55 komentarzy
Uważacie, że jeden test procesora Intel Core i7-980X na cały CoreClub to za mało? My też tak uważamy, dlatego procesor ten po raz drugi trafi do kogoś z Was. Jeszcze nie tak dawno MacBirdie miał okazję pomęczyć to 6-rdzeniowe monstrum - teraz czas na Was. Spróbujcie przekonać nas dlaczego to Wam powinniśmy wysłać platformę. więcej »
Tagi: core i7, core i7-980x, coreclub, corsair, dbx-b, dbx-b thermal solution designed for intel core i7-980x, dominator, dx58so, intel
CoreClub podkręca tempo!
Filip Straburzyński | 03.11.2010 | 3780 odsłon | 44 komentarze
Zaproszeni przez nas do dziesiątej rundy testerzy CoreClubu dopiero wyjęli sprzęt z pudełek i uruchomili, a my już proponujemy Wam następne zestawy i kartę graficzną. więcej »
Tagi: cooler master, coreclub, enermax, evga, gigabyte, intel, kingston, seagate
Testy sprzętu na CoreClubie - runda 2!
Paweł Pilarczyk | 08.06.2009 | 3642 odsłony | 39 komentarzy

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami wybraliśmy już 12 osób, którym wypożyczymy najnowszy sprzęt do testów. Sześciu CoreClubowiczów otrzyma na miesiąc zestawy składające się z procesora, płyty głównej, pamięci RAM i schładzacza CPU. Pozostałe sześć osób na najbliższy miesiąc przygarnie sześć najnowszych notebooków Acera i ASUS-a.

Poniżej lista CoreClubowiczów, którzy już niedługo otrzymają gorący sprzęt do testów, o którym już niedługo będziecie mogli poczytać na łamach CoreClubu :)

 

 

więcej »
Tagi: blog, coreclub, intel
CoreClub: 3 przystępne cenowo zestawy, notebook Toshiba oraz potężne urządzenie wielofunkcyjne Brother
Filip Straburzyński | 28.04.2010 | 4234 odsłony | 30 komentarzy
Niedawno wyłonieni testerzy nie zaczęli jeszcze na dobre przedstawiać swoich wniosków, a już mamy dla Was kolejny sprzęt do testów. Tym razem z wyżyn bezkompromisowej wydajności schodzimy do bardziej przystępnych cenowo segmentów. Segmentów, w których konkurencja jest silna i nie zawsze wiadomo, co kupić lub polecić do kupienia. więcej »
Tagi: asus, core i3-530, core i5-650, core i5-661, coreclub, corsair, intel, kingston, sapphire, seagate, thermalright
Sprzęt dla CoreClubowiczów - runda druga!
Paweł Pilarczyk | 29.05.2009 | 4876 odsłon | 29 komentarzy
Jak wiecie, CoreClub to portal tworzony w pełni przez naszych czytelników. Jedenastu z nich dostało w kwietniu do testów komputery stacjonarne i notebooki, o których od przeszło miesiąca możecie poczytać w dziale Blogi na CoreClubie. Jak jednak zapowiadaliśmy, pierwsza partia sprzętu wypożyczonego CoreClubowiczom w kwietniu to dopiero początek zabawy! Wspólnie z firmą Intel przygotowaliśmy tym razem aż 12 zestawów, które pojadą do 12 wybranych osób. Odmiennie niż wcześniej, tym razem zamiast kompletnych komputerów, 6 zestawów składać się będzie tylko z procesora, płyty głównej, pamięci RAM i schładzacza. Pozostałe komponenty każdy z testerów będzie musiał uzupełnić o własny sprzęt. Mamy nadzieję, że nie sprawi to wybrańcom problemów :-)

Co więcej, tym razem wśród sprzętu przeznaczonego na testy znalazły się prawdziwe perełki: procesory Intel Core i7-975 Extreme Edition 3,33 GHz, Intel Core i7-950 3,06 GHz czy notebooki Acera z najnowszymi procesorami Intela z serii Ultra Low Voltage. Sprzęt ten CoreClubowicze dostaną w swoje ręce zaraz po jego światowej premierze (dotyczy procesorów, które oficjalnie jeszcze nie miały swojego rynkowego debiutu!). Oznacza to, że wybrane osoby testować będą najnowsze Core i7 jako jedni z pierwszych na świecie, mniej więcej równocześnie z zawodowymi recenzentami sprzętu komputerowego, piszącymi dla popularnych portali o komputerach!

więcej »
Tagi: 950, 975 extreme edition, blog, core i7, coreclub, intel
Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą recenzję CoreClub
Filip Straburzyński | 22.08.2009 | 3723 odsłony | 28 komentarzy
Pod koniec czerwca ruszył na CoreClubie konkurs na najlepszą recenzję lub wpis na blogu. Już na początku sierpnia miało być wiadomo, kto wygrał procesor Intel Core i7-920 i dwa zestawy gadżetów BMW Sauber F1 Team. Jednak tak się nie stało... więcej »
Tagi: core i7, coreclub, intel
CoreClub - 4. runda, szczęśliwcy wyłonieni :)
Filip Straburzyński | 03.12.2009 | 2498 odsłon | 27 komentarzy
Blisko dwa tygodnie temu ogłosiliśmy start kolejnej, czwartej już rundy testów sprzętu CoreClub. Dziś mamy dla Was listę oficjalnie wyłonionych szczęśliwców, którzy przygarną nowiutki sprzęt Intela, MSI i Goodrama. więcej »
Tagi: ae1900, all-in-one wind top ae1900, core i5 750, core i7 860, coreclub, intel, msi, n250gts twin frozr 1g oc, p55-gd65, x-slim x400, x-slim x600, x400, x600
CoreClub - runda 3. testów już ruszyła
Filip Straburzyński | 07.09.2009 | 2361 odsłon | 26 komentarzy
Po wakacyjnym okresie urlopowym na CoreClub rozpoczyna się kolejna runda testów sprzętu. Tym razem do rąk użytkowników trafia znów kompletny sprzęt komputerowy. Poza standardowymi komputerami stacjonarnymi i notebookami testy przejdą również netbook i pierwszy polski nettop! więcej »
Tagi: atom, core 2 quad, core i7, coreclub, intel, ntt
Nagrody za najlepsze recenzje na CoreClubie
Paweł Pilarczyk | 23.06.2009 | 5755 odsłon | 25 komentarzy
CoreClub umożliwia Wam publikowanie własnych artykułów i newsów. Na portalu ukazało się wiele ciekawych publikacji. Chcielibyśmy jednak najciekawsze z nich wynagrodzić. Z tej okazji ogłaszamy konkurs: autorzy najlepszych recenzji i wpisów na blogu na CoreClubie otrzymają nagrody rzeczowe. Osoba, której artykuł zostanie najwyżej oceniony, otrzyma procesor Intel Core i7-920! Dwie kolejne recenzje w rankingu zostaną nagrodzone gadżetami BMW Sauber F1 Team.

Najlepsze recenzje i wpisy blogowe wskazywać będą czytelnicy CoreClubu przez ocenianie recenzji/blogów. Oceniać też można wpisy "archiwalne", czyli opublikowane w kwietniu, maju i czerwcu. Zastrzegamy jednak, że wszelkie próby oszukiwania (zakładanie dziesiątek nowych kont tylko po to, by oceniać recenzje) będą przez nas wykrywane, a nieuczciwi uczestnicy będą karani blokadami kont, a nawet wycofywaniem recenzji (jeśli wykryjemy próby głosowania na samego siebie).

Czas trwania konkursu - do końca lipca. 3 sierpnia ogłosimy zwycięzców.

Jednocześnie poszerzamy tematykę publikacji na CoreClubie o oprogramowanie. Do tej pory mogliście pisać tylko o sprzęcie, jednak idąc za Waszymi postulatami znosimy ograniczenie na software. Od teraz możecie także publikować recenzje oprogramowania, poradniki nt. instalacji programów i tak dalej. Tego typu artykuły też będą brały udział w konkursie.

Zachęcamy wszystkich do zabawy i publikowania swoich artykułów na CoreClubie! więcej »
Tagi: core i7, coreclub, intel
CoreClub: "Praca ma cierpki korzeń, ale słodki owoc" ;-)
Filip Straburzyński | 17.08.2010 | 3922 odsłony | 23 komentarze

Lubimy Was zaskakiwać, bez dwóch zdań :-)

więcej »
Tagi: coreclub, intel, x25-v
CoreClub: testom nie ma końca!
Filip Straburzyński | 19.05.2010 | 4381 odsłon | 23 komentarze
Dziś przedstawiamy Wam kolejną czwórkę testerów CoreClub. Tym razem postanowiliśmy dać szansę kilku najbardziej zaangażowanym wyjadaczom z poprzednich rund testów. Część z Was zastanawiała się, czy warto uczestniczyć w projekcie takim jak CoreClub. Zapytajcie ich! :) więcej »
Tagi: asus, core i3-530, core i5-650, core i5-661, coreclub, corsair, foxconn, intel, kingston, sapphire, seagate, thermalright
CoreClub: 3 super komputery znalazły swoich testerów!
Filip Straburzyński | 02.02.2010 | 4519 odsłon | 23 komentarze
CoreClub nie zwalnia tempa! W połowie stycznia przygotowaliśmy dla Was 3 super zestawy komputerowe z zamiarem przekazania Wam go do testów. Wasze zainteresowanie przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania – liczba kandydatów przypadających na jeden zestaw była wyższa niż w jakiejkolwiek polskiej uczelni podczas rekrutacji ;) Wyłonienie rodzynków z ponad 200 aplikacji zajęło nam zatem więcej czasu niż się spodziewaliśmy. więcej »
Tagi: cooler master, core i5-750, core i7-870, coreclub, corsair, gigabyte, intel, kingston, seagate, western digital
CoreClub: Intel Core i7-980X, Samsung NP-R780 i D-Link DIR-655 znalazły swoich testerów
Filip Straburzyński | 09.04.2010 | 6134 odsłony | 20 komentarzy

Bez mała 100 aplikacji i godziny rozważań. Pomysłów na testowanie i okoliczności było wiele, że wybór trzech nowych blogerów nie był ani łatwy ani szybki. W końcu jednak trzeba było zadecydować  – oto trójka szczęśliwców, którzy otrzymała najnowszy sprzęt do testów:

więcej »
Tagi: coreclub, corsair, d-link, dbx-b thermal solution, dir-655, dominator, ga-x58a-ud7, gigabyte, intel, np-r780, samsung
Publikacji na stronę
1 2
Aktualności
  • Najnowsze
  • Popularne
  • Najwyżej oceniane
Windows 8 Release Preview do pobrania już 1 czerwca. Z wbudowanym Flashem
Wtyczkom mówimy nie, Flashowi – tak! 44
  • Obudowy zapewniające chłodzenie CPU w sposób całkowicie pasywny 20
  • 6,65 mm w talii - najcieńszy smartfon na świecie 14
  • Dell szykuje dwa tablety z Windows 8 – jeden zwykły i jeden convertible 11
  • 27-calowy monitor QHD firmy Samsung 40
  • Sound Blaster z innej planety? 51
  • Nowe "Efiksy" trafią do produkcji w trzecim kwartale 42
  • Diablo III bije rekordy sprzedaży 96
  • Zadziwiające statystyki z rynku grafik 39
  • Tablety z nowym układem Nvidii i Androidem 4.0 będą kosztować 200 dolarów? 17
  • Notebook HP z procesorem AMD "Trinity" już możliwy do kupienia 24
  • Max Payne 3 - zmiana planu. USA nie dostaną tej gry wcześniej niż inne kraje 16
  • GeForce GTX 680 w wersji UltraCharged 11
  • Nowe VAIO S13 i S15 3
  • W przyszłym roku pół miliarda ludzi będzie korzystać z systemu Windows 8? 59
  • Dell szykuje dwa tablety z Windows 8 – jeden zwykły i jeden convertible 11
  • Windows 8, czyli żonglowanie interfejsami użytkownika 50
  • 27-calowy monitor QHD firmy Samsung 40
  • Windows 8 Release Preview do pobrania już 1 czerwca. Z wbudowanym Flashem 44
  • Jak przeciętny Polak wybiera laptopa? 62
  • Nowe VAIO S13 i S15 3
  • Tablety z nowym układem Nvidii i Androidem 4.0 będą kosztować 200 dolarów? 17
  • Zadziwiające statystyki z rynku grafik 39
  • Sound Blaster z innej planety? 51
  • Diablo III bije rekordy sprzedaży 96
  • Manta PowerTab MID07 – rzut oka 22
  • V-Sync w Keplerze powoduje mikroprzycięcia. Poprawka w przyszłym miesiącu 43
  • Nowe "Efiksy" trafią do produkcji w trzecim kwartale 42
  • Max Payne 3 - zmiana planu. USA nie dostaną tej gry wcześniej niż inne kraje 16
  • APC – miniaturowy komputer z Androidem kosztujący 50 dolarów 25
  • GeForce GTX 680 w wersji UltraCharged 11
  • W przyszłym roku pół miliarda ludzi będzie korzystać z systemu Windows 8? 59
  • Obudowy zapewniające chłodzenie CPU w sposób całkowicie pasywny 20
  • Arctic Accelero Extreme III już dostępny 18
  • Blok wodny dla karty GeForce GTX 690 9
  • GeForce GTX 680 w wersji UltraCharged 11
  • Max Payne 3 - zmiana planu. USA nie dostaną tej gry wcześniej niż inne kraje 16
  • V-Sync w Keplerze powoduje mikroprzycięcia. Poprawka w przyszłym miesiącu 43
  • Samsung ChromeBox - ChromeBook bez ekranu? 8
  • Nvidia wydała sterowniki w wersji 301.42 WHQL 21
  • Nowe "Efiksy" trafią do produkcji w trzecim kwartale 42
  • Windows 8, czyli żonglowanie interfejsami użytkownika 50
  • Notebook HP z procesorem AMD "Trinity" już możliwy do kupienia 24
  • Mysz z wentylatorkiem, czyli gadżet dla spoconych 24
  • Manta PowerTab MID07 – rzut oka 22
  • 27-calowy monitor QHD firmy Samsung 40
  • Jak przeciętny Polak wybiera laptopa? 62
  • Sound Blaster z innej planety? 51
  • Zadziwiające statystyki z rynku grafik 39
Więcej aktualności
Informacje prasowe
  • Komputronik.pl – przyjemny i innowacyjny 0
  • Poczuj radość zwycięstwa w „Stefie Kibica” Agito.pl 0
  • Dbaj o swój tablet ! 0
  • ZyXEL NWA1121-N1 zwiększa zasięg WiFi 0
  • Nowe oblicze starego chłodzenia - Scythe Katana 4 1
  • Spam w kwietniu 2012 r. wg Kaspersky Lab 0
  • AirLive G.DUO - Nadal Hitem! 2
  • Pendrive USB 3.0 - szybki i tani 5
  • Etui Cygnett Action Armband – iPhone na sportowo 0
  • Nowe ultrabooki na naszym rynku 1
  • Czym jeszcze zaskoczy nas klawiatura? 0
  • Agito.pl - duże monitory LCD najpopularniejsze 0
  • Znani goście na wernisażu Jana Lebensteina 1
  • Monster ma brzmienie, o którym myślał artysta 2
  • Prezenty komunijne - tablet zamiast jeża pigmejskiego 4
Więcej informacji prasowych
AGDLab.pl
Szybkowar Tefal Clipso Modulo 2 – test
Obecnie, gdy tyle się mówi o zdrowym odżywianiu, rynek oferuje coraz więcej ciekawych rozwiązań pozwalających przygotowywać wartościowe, pożywne i różnorodne posiłki.
  • HMX-QF20 SMART - mała kamera Full HD z modułem WiFi
  • Nowy zestaw głośników Microlab M 223U
  • Kolejne sprzęty Pioneer z obsługą AirPlay i DLNA
  • Wysokiej jakości słuchawki nauszne marki Focal
  • Silicon Micro prezentuje nowe okulary Full HD
  • Pierwsze mówiące radio HD?
  • MPM wprowadza nową płytę indukcyjną MPM-60-IM-03
  • Mała i wytrzymała kamera Full HD marki Samsung
  • Słuchawki nauszne Pioneer dla miłośników basów
Gry online
Pliki
  • Najnowsze
  • Popularne
  • Najwyżej oceniane
Pobrań
  • 1833
    Patch My PC 2.1.1.7 0
  • 19488
    NetScream 1.5.28.2012 1
  • 9022
    Throttle 6.5.28.2012 1
  • 22518
    SuperRam 6.5.28.2012 0
  • 8048
    GameBoost 1.5.28.2012 0
  • 6706
    GameGain 2.5.28.2012 0
Pobrań
  • 226660
    Picasa 3.9.136.1 2
  • 210854
    Mozilla Firefox 12 3
  • 208554
    Realtek High Definition Audio Codecs R2.68 0
  • 195297
    Gadu-Gadu 10.5.2.13164 0
  • 160444
    AMD Catalyst Software Suite 12.4 0
  • 159454
    SpeedyFox 2.0.2 Build 64 1
Pobrań
  • 520
    MKVToolnix 5.6.0 0
  • 3990
    WinRAR 4.20 beta 3 0
  • 23217
    foobar2000 1.1.12a 0
  • 11971
    Easy CD-DA Extractor 16.0.6 0
  • 46303
    CCleaner 3.19.1721 0
  • 3022
    Universal USB Installer 1.8.9.8 1
Więcej plików
Forum
  • Najnowsze
  • Popularne
Ilość odpowiedzi
  • 106
    Poszukuje gier cRPG/ hack'n'slash12:03 | de99ial
  • 30965
    Battlefield 312:03 | Dzifny
  • 106
    Gry - Jestem w nałogu12:03 | Yab
  • 5
    C2D E7300 + 8800GTX + BF3 - co zmienić?12:03 | Anannke
  • 39
    i5 2500k vs 355012:03 | HDR'o
  • 518
    Sandy Bridge OC guide12:01 | Krzysiek_N
  • 0
    Warszawa Centralna - Kto pilnuje tego dworca12:01 | domo-kun
  • 92
    Wybór banku i konta12:01 | Clean
  • 3040
    Może ktoś pożyczyć 5zł? :E12:00 | kosa1906
  • 10962
    Diablo 3 - oficjalny temat12:00 | Ketram
Ilość odpowiedzi
  • 106
    Poszukuje gier cRPG/ hack'n'slash12:03 | de99ial
  • 30965
    Battlefield 312:03 | Dzifny
  • 106
    Gry - Jestem w nałogu12:03 | Yab
  • 518
    Sandy Bridge OC guide12:01 | Krzysiek_N
  • 3040
    Może ktoś pożyczyć 5zł? :E12:00 | kosa1906
  • 10962
    Diablo 3 - oficjalny temat12:00 | Ketram
  • 105
    I5-2500k vs FX-610011:59 | Krzysiek_N
  • 892
    Komórkowa Blabla11:57 | Kiciok
  • 703
    Alan Wake -Oficjalny Temat11:56 | Petru23
  • 178
    [Zestawy] Polecane zestawy komputerowe 03.0511:56 | unknown_solider
Przejdź do forum
Podręczna baza firm
  • Serwis komputerowy
  • Sklep komputerowy
  • Hosting
  • Odzyskiwanie danych
  • Dostawcy internetu
  • Projektowanie stron
Lokalizator firm i usług
Szukana fraza
Lokalizacja
dodaj firmę wyróżnij się w zumi wyznacz trasę
Facebook
  • Aktualności
    • Najnowsze
    • Najpopularniejsze
    • Najczęściej komentowane
    • Alfabetycznie
  • Artykuły
    • Najnowsze
    • Najpopularniejsze
    • Najczęściej komentowane
    • Alfabetycznie
  • Pliki
    • Najnowsze
    • Najpopularniejsze
    • Najwyżej oceniane
    • Alfabetycznie
  • Forum dyskusyjne
    • Najnowsze wypowiedzi
    • Twoje ostatnie wypowiedzi
    • Prywatne wiadomości
    • Lista użytkowników
    • Szukaj na forum
  • Informacje
    • O nas
    • Redakcja
    • Reklama
    • Kontakt
    • English
    • Pomoc
Copyright 2002-2012 Grupa Onet.pl SA, PCLab.pl Kopiowanie treści (w tym zdjęć) bez pisemnego zezwolenia zabronione.