Firma Acer poinformowała o uruchomieniu programu przyjmowania od konsumentów niektórych modeli komputerów przenośnych serii Aspire, w których wykryto wadę fabryczną.
Problem opisany przez producenta to kabel mikrofonu, a konkretnie jego fragment przebiegający pod klawiaturą, aż do gniazda mini jack.
Według producenta w określonych notebooków silny nacisk na obudowę, na lewo od gładzika, może doprowadzić do mocnego nagrzania kabla, a w efekcie zdeformowania obudowy lub nawet uszkodzenia komputera.
Modele objęte programem to: AS3410, AS3810T, AS3810TG, AS3810TZ and AS3810TZG. Programem objęte są egzemplarze wyprodukowane przed 15 września bieżącego roku.
Aby upewnić się, czy notebook podlega naprawie, należy udać się na stronę internetową customercare.acer-euro.com/customercare/AcerUpdate.aspx?CID=SG&LID=ENG&IType=JM31 i podać numer seryjny lub SNID urządzenia.
więcej »








