• Wszystkie publikacje
  • Aktualności
  • Artykuły
  • Dyskusje na forum
  • Pliki do pobrania
    • O nas
    • Redakcja
    • Reklama
    • Kontakt
    • English
    • Kanały RSS
    • Pomoc
    • Regulamin
  • Artykuły
  • Aktualności
  • Pliki
  • Tagi
  • Konkursy
  • Forum
  • Personalizuj
Zarejestruj się   |  Zapomniałem hasła
  • Wszędzie
  • Artykuły
  • Aktualności
  • Pliki
  • Firmy
DźwiękWydarzeniaZestawy komputeroweTechnologieInne
Drukarki i skaneryUrządzenia wskazująceOprogramowanieGryMultimedia i gadżety
Obudowy i zasilaczeChłodzenieSerwery i sieciKomputery przenośneMonitory i projektory
Karty graficznePłyty główneProcesoryPamięciNapędy dyskowe i optyczne
Tagi
Strona główna»Tagi
Wyświetl: Najnowsze | Najpopularniejsze | Najczęściej komentowane | Alfabetycznie
w produkcji
seven
7 (10)   aktualizacja (1)   beta (5)   błąd (1)   microsoft (11)   os (2)   problem (1)   rc (2)   release candidate (1)   system operacyjny (5)   vista (1)   windows (10)   windows 7 (1)  
Publikacji na stronę
1
"Kompatybilny z Windows 7"
Piotr Gontarczyk | 03.05.2009 | 6312 odsłon | 15 komentarzy

Długo przed premierą nowego systemu operacyjnego Windows 7 firmy Microsoft, w sieci pojawił się znaczek przedstawiający logo zapewniające o zgodności.

Nowy znaczek będzie pojawiał się w postaci elektronicznej oraz naklejek na sprzęcie komputerowym oraz gotowych zestawach, notebookach, netbookach, oprogramowaniu, itd.

Ma on gwarantować zgodność danego produktu z wymogami nowego systemu. Dokładne dane na temat procesu certyfikowania nie są jeszcze znane.

więcej »
Tagi: 7, microsoft, seven, system operacyjny, w produkcji, windows
Drugiej bety Windowsa 7 nie będzie
Piotr Gontarczyk | 31.01.2009 | 7920 odsłon | 68 komentarzy

Potwierdzone, przyklepane, krwią podpisane. Firma Microsoft ostatecznie rozwiewa wszelkie wątpliwości co do procesu produkcji nowego systemu operacyjnego - Windows 7. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami "siódemka" ma tylko jedno wydanie beta.

W następnej kolejności Microsoft udpostępni już wydanie RC (Release Candidate). W tym przypadku firma też planuje tylko jedną, dostępną publicznie kompilację. Po niej następnym powszechnie dostępnym wydaniem będzie już wersja ostateczna (RTM - Release To Manufacturing).

Mimo że wersja RC ma być produktem zbliżonym do końcowej formy, to testerzy będą mogli także i z jej poziomu wysyłać do Microsoftu uwagi i oceny poszczególnych składników systemu. Na tym etapie oczywiście większych zmian (związanych z funkcjonalnością czy interfejsem) nie należy się spodziewać.

Od 7 stycznia (dnia upublicznienia wersji beta) średnio co 15 sekund do Microsoftu trafia jeden raport od testerów.

więcej »
Tagi: 7, beta, microsoft, os, seven, system operacyjny, w produkcji, windows
Koniec z legalnym dostępem do bety Windowsa 7
Piotr Gontarczyk | 10.02.2009 | 5777 odsłon | 18 komentarzy

Firma Microsoft zakończyła program publicznego udostępniania wersji beta systemu operacyjnego Windows 7. Każdy kto zdążył załapać się na odnośniki do plików może kontynuować pobieranie jeszcze przez dwa dni. W czwartkowy wieczór dostęp do plików będzie już zamknięty.

Udostępniona beta "siódemki" będzie działać do 1 sierpnia bieżącego roku, o ile zdobędziemy legalny klucz instalacyjny.  Aby go otrzymać trzeba mieć konto Live ID, i udać się na stronę internetową poświęconą nowemu systemowi. 

więcej »
Tagi: 7, beta, microsoft, seven, w produkcji, windows
Nowe narzędzie rozwiązywania problemów w Windows 7. Jest nawet przykład jego wartości
Piotr Gontarczyk | 18.01.2009 | 19113 odsłon | 37 komentarzy

W "siódemce" Microsoft zaszył prawdopodobnie najwspanialszy gadżet, pomocny przy rozwiązywaniu problemów. W upublicznionej niedawno testowej wersji beta systemu operacyjnego Windows 7 tkwi kolejny dość poważny błąd. Wbudowany w system mechanizm usypiania komputera, a także hibernowania go może w przypadku niektórych konfiguracji doprowadzić maszynę do stanu nieużywalności.

Jeśli zdarzyło się Wam, że nie mogliście uruchomić komputera, uśpionego lub zahibernowanego przez "siódemkę", który nie reagował nawet na przycisk resetujący to konieczne jest całkowite odłączenie komputera z sieci elektrycznej na przynajmniej kilka sekund. Z doniesień wielu testujących wynika, że nawet po tym komputer trzeba podwójnie resetować aby system operacyjny mógł się załadować.

Aby wyłączyć hibernację systemu wystarczy w pasku wyszukiwania (w Menu Start) wpisać "disk cleanup", i wśród opcji typu danych do oczyszczenia znaleźć plik hibernacji. Usunięcie to wyłącza tą funkcję, a więc w Windowsie 7 nie trzeba grzebać w wierszu poleceń.

Aby zapobiec tego typu nieprzyjemnym niespodziankom zalecane jest tymczasowe wyłącznie funkcji usypiania komputera. Wystarczy w panelu "Power Options" wybrać "Change plan settings", i tutaj przy pozycji  "Put the computer to sleep" wybrać opcję "Never", a więc "Nigdy".

Przy okazji chicelibyśmy zaprezentować Wam bardzo, bardzo ciekawe narzędzie, które pojawi się w Windows 7 - Problem Steps Recorder! O ile oczywiście ktoś go jeszcze nie zna. Jest to malutka aplikacja umożliwiająca tworzenie czegoś w rodzaju zapisu działań w systemie. Dzięki niemu w formie wizualnej możemy pokazać komuś jak coś należy zrobić, albo wykorzystać na forum dyskusyjnym aby innym internautom pokazać, jakie kroki podejmowaliśmy aby natknąć się na jakiś problem. Program tworzy archiwum ZIP, w którym umieszczony jest plik MHT (można go otworzyć w przeglądarce internetowej), i zawiera nawet pokaz slajdów (każdy jest opisany!).

Metodę wyłączania usypiania systemu Windows 7 możecie zobaczyć. Przygotowaliśmy pokaz możliwości programu Problem Steps Recorder. Po uruchomieniu pliku w przeglądarce, i wybraniu opcji "Review the recorded problem steps as a slide show", możecie zobaczyć na czym to cudo Windowsa 7 polega! Program ten można uruchomić wpisując w pasku wyszukiwania Menu Start "problem step".

więcej »
Tagi: 7, beta, błąd, microsoft, problem, seven, w produkcji, windows
Testy mechanizmu aktualizacji systemu Windows 7 RC
Piotr Gontarczyk | 11.05.2009 | 2852 odsłony | 2 komentarze

Jutro firma Microsoft przeprowadzi testy mechanizmu automatycznej aktualizacji systemu operacyjnego Windows 7 RC. Oznacza to, że na liście oferowanych aktualizacji pojawić się może do 10 pozycji.

Oferowane aktualizacje nie będą zawierać żadnych poprawek, ani nowych funkcji. Część  z nich ma być instalowana automatycznie, a niektóre będą wymagały ręcznego uruchomienia procesu instalacji.

Wszystkie aktualizacje testowe będą oznaczone tak, aby nie pomylić ich z prawdziwymi.

więcej »
Tagi: 7, aktualizacja, microsoft, seven, system operacyjny, w produkcji, windows
Windows 7 beta - kompilacja 7022 wyciekła do sieci
Piotr Gontarczyk | 11.02.2009 | 8232 odsłony | 28 komentarzy

Wczoraj w sieci pojawił się plik obrazu kopii instalacyjnej nowej kompilacji systemu operacyjnego Windows 7. Datowana na 2 lutego bieżącego roku kompilacja 7022 okazała się być prawdziwa.

W nowym wydaniu wprowadzono parę kosmetycznych zmian w programie Windows Media Player, dodano program Internet Explorer 8 RC1, uaktualniono Painta, znacznie skrócono czas instalacji, zmieniono animacje niektórych obiektów interfejsu, zwiększono wydajność wbudowanego mechanizmu wyszukiwania w Menu Start, poprawiono stabilność systemu.

Dzięki mocnej krytyce niektóre elementy Eksploratora wreszcie "złagodzono" kolorystycznie. W oficjalnej becie paski boczne okien Eksploratora mają mocno rzucający się w oczy kolor niebieski. Na ten sam element narzekano na etapie testów Visty. Różnica polega na tym, że w przypadku tego drugiego systemu Microsoft uparł się przy swoich kolorach.

Klucze instalacyjne udostępnione dla oficjalnej wersji beta działają także z tą kompilacją. Ograniczenie czasowe nie uległo zmianie (do 1 sierpnia).

więcej »
Tagi: 7, beta, microsoft, os, seven, system operacyjny, w produkcji, windows
Windows 7 beta dla wszystkich, bez ograniczeń
Piotr Gontarczyk | 12.01.2009 | 9473 odsłony | 35 komentarzy

Z miłości, albo z wyrachowania. Firma Microsoft po zmasowanym ataków na jej serwery podjęła decyzję o zdjęciu limitu pobrań nowej kompilacji beta systemu operacyjnego Windows 7. Pierwotnie planowano, że w programie otwartych testów weźmie udział 2,5 miliona ludzi.

Ostatecznie jednak zainteresowanie nowym systemem znacznie przerosło oczekiwania firmy, i od piątku niemal wszyscy chętni na betę mieli problemy z jej zdobyciem, największe z kluczem instalacyjnym.

Nie można też wykluczyć, i o tym mówi się tu i ówdzie, że ciągłe problemy, a teraz zniesienie limitu 2,5 osób może być trikiem marketingowym.

Dzięki tej sytuacji, która miała miejsce od ostateniego piątku media przekazują przecież informację o tym, że zainteresowanie nowym systemem operacyjnym Microsoftu jest przeogromne, i ludzie niemal dobijali się do drzwi serwerów, byle tylko go zdobyć.

Z drugiej strony warto pamiętać o tym, że jeszcze w grudniu ubiegłego roku tama sama beta wyciekła do sieci. Od tamtego czasu dostępne są aktywatory systemu, i inne "gadżety". Być może Microsoft przez zdjęcie blokady chciał też zniechęcić potencjalne ofiary do pobierania złośliwego oprogramowania, rozprzestrzeniającego się w internecie w postaci tak zwanych "witaminek" (w tym przypadku aktywatorów). Niektórych oczywiście.

Nie mniej jednak nową betę można teraz już pobierać bez ograniczeń. Przynajmniej na razie.

więcej »
Tagi: 7, beta, microsoft, seven, w produkcji, windows
Windows 7 będzie obecny przy świątecznym stole
Piotr Gontarczyk | 12.05.2009 | 2309 odsłon | 13 komentarzy

Z najnowszych doniesień z firmy Microsoft wynika, że dostępność systemu Windows 7 w okresie świąt Bożego narodzenia jest już niemal pewna, bo takie są własnie zamierzenia firmy.

Bill Venghte - wiceprezes działu Windows - powiedział mediom, że dzięki testom wersji RC oraz mocnemu wsparciu ze strony partnerów, Windows 7 jest na drodze do osiągnięcia dostępności w okresie świątecznym.

Premiera zatem powinna odbyć się wcześniej niż zapowiadano. Niedługo po premierze Visty firma Microsoft twierdziła, że będzie chciała utrzymać trzyletni cykl wprowadzania na rynek nowych wersji. Gdyby go utrzymać, Windows 7 powinien wejść na rynek z początkiem przyszłego roku.

Wraz z premierą "siódemki" pojawi się też drugie wydanie (R2) systemu Windows Server 2008. Jak informowaliśmy niecałe dwa tygodnie temu, firma Acer zdradziła, że od 23 października bieżącego roku będzie dostarczać komputery przenośne z systemem Windows 7. Teraz ta zapowiedź wydaje się nie podlegać poważniejszym wątpliwościom.

więcej »
Tagi: microsoft, seven, w produkcji, windows 7
Windows 7 RC dostępny dla każdego
Piotr Gontarczyk | 05.05.2009 | 5535 odsłon | 25 komentarzy

Firma Microsoft uruchomiła dystrybucję wersji RC (Release Candidate) systemu operacyjnego Windows 7. Korzystając ze strony internetowej http://www.microsoft.com/windows/windows-7/download.aspx system można pobrać w wersji 32- lub 64-bitowej.

Windows 7 RC można używać do 1 czerwca przyszłego roku. Warto mieć na uwadze to, że od początku marca z systemu będzie można korzystać tylko przez dwie godziny. Po tym czasie komputer będzie wyłączany.

Windows 7 RC dostępny jest w pięciu wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej, japońskiej, francuskiej i hiszpańskiej.

więcej »
Tagi: 7, microsoft, rc, release candidate, seven, w produkcji, windows
Windows 7 RC wyciekł do sieci. Czy kogoś to dziwi?
Piotr Gontarczyk | 24.04.2009 | 7542 odsłony | 24 komentarze

Niewielkie to zaskoczenie, że w sieci pojawiły się obrazy płyt instalacyjnych systemu Windows 7 w wersji RC (Release Candidate). Dotychczas wiele kompilacji tego systemu można było znaleźć w internecie.

Stworzona zaledwie trzy dni temu (21 kwietnia) kompilacja 7100 jest oficjalną wersją RC, która powszechnie dostępna ma być od 5 maja bieżącego roku.

W sieci można znaleźć zarówno kompilacje 32-, jak i 64-bitowe. Pierwsza "waży" 2,36 GB, a druga 3,05 GB. Nawet wśród naszych czytelników są już tacy, którzy z niej korzystają.

Na zakończenie radzimy zachowanie czujności i ostrożności przed pobraniem obrazu płyty z jakiegoś źródła. Są wśród nich podróbki (tzw. "fake"), jak i obrazy stworzone z gotowej instalacji, z drobnymi "dodatkami", na przykład z robakami, trojanami i innymi nieprzyjemnymi niespodziankami.

więcej »
Tagi: 7, microsoft, rc, seven, w produkcji, windows
Windows Vista zniknie jeszcze w tym roku?
Piotr Gontarczyk | 04.05.2009 | 6210 odsłon | 35 komentarzy

Było sobie Wow? Nieoficjalnie mówi się, że już niebawem sprzedaż systemu operacyjnego Windows Vista może okazać się niemożliwa. Ma to nastąpić po tym, jak premiera wersji 7 stanie się faktem. Richard Francis z Microsoftu stwierdził, że jego firma nie jest pewna, czy będzie mogła sprzedawać Vistę po premierze "siódemki". Korporacyjni odbiorcy nowego systemu będą mogli jednak dokonać zmiany na Vistę.

Microsoft najwyraźniej zdaje sobie sprawę z tego, że Windows Vista okazał się mało popularny i krytykowany przez różne grupy odbiorców, między innymi za "natrętność" mechanizmów "zabezpieczeń", słabą wydajność, itd.

Firma już jutro uruchomi dystrybucję wersji RC (Release Candidate) systemu Windows 7, który będzie dostępny dla każdego. Zaktualizowano też wymagania systemowe, które obecnie przedstawiają się tak:

  • Procesor 1 GHz
  • 1 GB pamięci RAM (wersja 32-bitowa) lub 2 GB (wersja 64-bitowa)
  • 16 GB przestrzeni dyskowej (wersja 32-bitowa) lub 20 GB (wersja 64-bitowa)
  • Karta graficzna ze sterownikiem WDDM 1.0 oraz interfejsem DirectX 9 
Pewne jest to, że Windows XP wciąż będzie dostępny. Według Francisa XP będzie obecny w netbookach jeszcze przez rok po premierze systemu Windows 7. więcej »
Tagi: 7, microsoft, seven, system operacyjny, vista, w produkcji, windows
Publikacji na stronę
1
Aktualności
  • Najnowsze
  • Popularne
  • Najwyżej oceniane
Windows 8 Release Preview do pobrania już 1 czerwca. Z wbudowanym Flashem
Wtyczkom mówimy nie, Flashowi – tak! 40
  • Dell szykuje dwa tablety z Windows 8 – jeden zwykły i jeden convertible 11
  • 27-calowy monitor QHD firmy Samsung 40
  • Sound Blaster z innej planety? 50
  • Nowe "Efiksy" trafią do produkcji w trzecim kwartale 42
  • Diablo III bije rekordy sprzedaży 95
  • Zadziwiające statystyki z rynku grafik 39
  • Tablety z nowym układem Nvidii i Androidem 4.0 będą kosztować 200 dolarów? 17
  • Notebook HP z procesorem AMD "Trinity" już możliwy do kupienia 24
  • Max Payne 3 - zmiana planu. USA nie dostaną tej gry wcześniej niż inne kraje 16
  • GeForce GTX 680 w wersji UltraCharged 11
  • Nowe VAIO S13 i S15 3
  • W przyszłym roku pół miliarda ludzi będzie korzystać z systemu Windows 8? 59
  • 23-calowa Regza Toshiby z "Ivy Bridge" 7
  • Nowy Galaxy Tab z czterordzeniowym procesorem 15
  • Dell szykuje dwa tablety z Windows 8 – jeden zwykły i jeden convertible 11
  • Windows 8, czyli żonglowanie interfejsami użytkownika 50
  • 27-calowy monitor QHD firmy Samsung 40
  • Windows 8 Release Preview do pobrania już 1 czerwca. Z wbudowanym Flashem 40
  • Jak przeciętny Polak wybiera laptopa? 62
  • Nowe VAIO S13 i S15 3
  • Zadziwiające statystyki z rynku grafik 39
  • Sound Blaster z innej planety? 50
  • Diablo III bije rekordy sprzedaży 95
  • Manta PowerTab MID07 – rzut oka 22
  • V-Sync w Keplerze powoduje mikroprzycięcia. Poprawka w przyszłym miesiącu 43
  • Nowe "Efiksy" trafią do produkcji w trzecim kwartale 42
  • Tablety z nowym układem Nvidii i Androidem 4.0 będą kosztować 200 dolarów? 17
  • Max Payne 3 - zmiana planu. USA nie dostaną tej gry wcześniej niż inne kraje 16
  • APC – miniaturowy komputer z Androidem kosztujący 50 dolarów 25
  • GeForce GTX 680 w wersji UltraCharged 11
  • Mysz z wentylatorkiem, czyli gadżet dla spoconych 24
  • Arctic Accelero Extreme III już dostępny 18
  • Blok wodny dla karty GeForce GTX 690 9
  • GeForce GTX 680 w wersji UltraCharged 11
  • Max Payne 3 - zmiana planu. USA nie dostaną tej gry wcześniej niż inne kraje 16
  • V-Sync w Keplerze powoduje mikroprzycięcia. Poprawka w przyszłym miesiącu 43
  • Samsung ChromeBox - ChromeBook bez ekranu? 8
  • Nvidia wydała sterowniki w wersji 301.42 WHQL 21
  • Nowe "Efiksy" trafią do produkcji w trzecim kwartale 42
  • Windows 8, czyli żonglowanie interfejsami użytkownika 50
  • Notebook HP z procesorem AMD "Trinity" już możliwy do kupienia 24
  • Mysz z wentylatorkiem, czyli gadżet dla spoconych 24
  • Manta PowerTab MID07 – rzut oka 22
  • 27-calowy monitor QHD firmy Samsung 40
  • Jak przeciętny Polak wybiera laptopa? 62
  • Sound Blaster z innej planety? 50
  • Zadziwiające statystyki z rynku grafik 39
  • Nie masz Mango? Nic nie pobierzesz ze sklepu Marketplace 24
Więcej aktualności
Informacje prasowe
  • Nowe oblicze starego chłodzenia - Scythe Katana 4 1
  • Spam w kwietniu 2012 r. wg Kaspersky Lab 0
  • AirLive G.DUO - Nadal Hitem! 2
  • Pendrive USB 3.0 - szybki i tani 5
  • Etui Cygnett Action Armband – iPhone na sportowo 0
  • Nowe ultrabooki na naszym rynku 1
  • Czym jeszcze zaskoczy nas klawiatura? 0
  • Agito.pl - duże monitory LCD najpopularniejsze 0
  • Znani goście na wernisażu Jana Lebensteina 1
  • Monster ma brzmienie, o którym myślał artysta 2
  • Prezenty komunijne - tablet zamiast jeża pigmejskiego 4
  • Płyty GIGABYTE z serii 6 gotowe do obsługi Ivy Bridge 3
  • Najważniejsze POI związane z Euro 2012 w Twojej nawigacji 0
  • Mechaniczny gryzoń Leetgion Hellion 0
  • Wszystkie mecze EURO na Twoim laptopie 0
Więcej informacji prasowych
AGDLab.pl
Szybkowar Tefal Clipso Modulo 2 – test
Obecnie, gdy tyle się mówi o zdrowym odżywianiu, rynek oferuje coraz więcej ciekawych rozwiązań pozwalających przygotowywać wartościowe, pożywne i różnorodne posiłki.
  • HMX-QF20 SMART - mała kamera Full HD z modułem WiFi
  • Nowy zestaw głośników Microlab M 223U
  • Kolejne sprzęty Pioneer z obsługą AirPlay i DLNA
  • Wysokiej jakości słuchawki nauszne marki Focal
  • Silicon Micro prezentuje nowe okulary Full HD
  • Pierwsze mówiące radio HD?
  • MPM wprowadza nową płytę indukcyjną MPM-60-IM-03
  • Mała i wytrzymała kamera Full HD marki Samsung
  • Słuchawki nauszne Pioneer dla miłośników basów
Gry online
Pliki
  • Najnowsze
  • Popularne
  • Najwyżej oceniane
Pobrań
  • 3966
    WinRAR 4.20 beta 3 0
  • 23213
    foobar2000 1.1.12a 0
  • 108
    Graphics Converter Pro 2011 2.62 Build 120528 0
  • 11165
    ProgDVB Standard 6.85 1
  • 3575
    ProgDVB Professional 6.85 0
  • 18888
    Media Player Classic HomeCinema 1.6.2.4902 0
Pobrań
  • 226646
    Picasa 3.9.136.1 2
  • 210745
    Mozilla Firefox 12 3
  • 208536
    Realtek High Definition Audio Codecs R2.68 0
  • 195109
    Gadu-Gadu 10.5.2.13164 0
  • 160443
    AMD Catalyst Software Suite 12.4 0
  • 159449
    SpeedyFox 2.0.2 Build 64 1
Pobrań
  • 3966
    WinRAR 4.20 beta 3 0
  • 23213
    foobar2000 1.1.12a 0
  • 11968
    Easy CD-DA Extractor 16.0.6 0
  • 46283
    CCleaner 3.19.1721 0
  • 3022
    Universal USB Installer 1.8.9.8 1
  • 2588
    calibre 0.8.53 0
Więcej plików
Forum
  • Najnowsze
  • Popularne
Ilość odpowiedzi
  • 7024
    World of Tanks02:36 | ElProblemos
  • 10907
    Diablo 3 - oficjalny temat02:35 | eloszki
  • 2
    Co sądzicie o forumowiczu PiotreQ! ? xD02:31 | marcin_kg
  • 29
    Najlepsza karta graficzna pod AGP02:25 | adonim
  • 1
    Zestaw 4500-5000 do weryfikacji02:25 | -RogaL
  • 6
    Niedziałający dźwięk w filmie02:12 | nietopyrz
  • 4
    Samsung GT I5800 - problem z wifi02:03 | krYYKoooo
  • 45
    Agencja OTTO ktos jechal z niej ?02:03 | Glorn
  • 9
    Moze jakis regulamin dla modów ?01:55 | nietopyrz
  • 166
    Resident Evil 5 benchmark01:54 | agent_x007
Ilość odpowiedzi
  • 7024
    World of Tanks02:36 | ElProblemos
  • 10907
    Diablo 3 - oficjalny temat02:35 | eloszki
  • 166
    Resident Evil 5 benchmark01:54 | agent_x007
  • 3674
    Parametry lini, a prędkość (Neostrada, Net24, Multimo, etc)01:37 | kuba_bed
  • 108
    Sesja letnia 201201:29 | kamassss
  • 1097
    Fochy Fermiego01:23 | postman1976
  • 789
    Max Payne 301:10 | BigTiger
  • 242
    Rabaty na notebooki specjalnie dla czytelników PCLab01:08 | iXmerof
  • 289
    Afera wokół TV Trwam01:08 | spring
  • 3267
    WĄTEK ZBIORCZY - Lista polecanych zasilaczy00:57 | -RogaL
Przejdź do forum
Podręczna baza firm
  • Serwis komputerowy
  • Sklep komputerowy
  • Hosting
  • Odzyskiwanie danych
  • Dostawcy internetu
  • Projektowanie stron
Lokalizator firm i usług
Szukana fraza
Lokalizacja
dodaj firmę wyróżnij się w zumi wyznacz trasę
Facebook
  • Aktualności
    • Najnowsze
    • Najpopularniejsze
    • Najczęściej komentowane
    • Alfabetycznie
  • Artykuły
    • Najnowsze
    • Najpopularniejsze
    • Najczęściej komentowane
    • Alfabetycznie
  • Pliki
    • Najnowsze
    • Najpopularniejsze
    • Najwyżej oceniane
    • Alfabetycznie
  • Forum dyskusyjne
    • Najnowsze wypowiedzi
    • Twoje ostatnie wypowiedzi
    • Prywatne wiadomości
    • Lista użytkowników
    • Szukaj na forum
  • Informacje
    • O nas
    • Redakcja
    • Reklama
    • Kontakt
    • English
    • Pomoc
Copyright 2002-2012 Grupa Onet.pl SA, PCLab.pl Kopiowanie treści (w tym zdjęć) bez pisemnego zezwolenia zabronione.