Informacja prasowa
Kaspersky Lab Polska, Poniedziałek, 17 lipca 2017, 12:42
Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane
z redakcją PCLab.pl czy Grupą Onet.pl SA. Redakcja PCLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

W ramach innowacyjnego, wieloletniego partnerstwa Kaspersky Lab — globalny dostawca rozwiązań cyberbezpieczeństwa — będzie chronił urządzenia zespołu DS Virgin Racing przed cyberzagrożeniami. 

O najnowszej współpracy Kaspersky Lab poinformował wraz z założycielem Virgin, Sir Richardem Bransonem, podczas szczytu innowacyjności DS Virgin Racing, zorganizowanego w brooklyńskim centrum New Lab, gdzie zebrało się ponad 250 najbardziej wpływowych liderów biznesowych tego miasta, aby dyskutować o roli biznesu w walce ze zmianami klimatycznymi.

Partnerstwo, które rozpoczęło się w przeddzień inauguracyjnego wyścigu Formuły E w Nowym Jorku, przewiduje współpracę zespołu DS Virgin Racing z Kaspersky Lab w celu zaprojektowania i wdrożenia światowej klasy rozwiązań cyberbezpieczeństwa zapewniających ochronę przed znanymi i nadchodzącymi cyberzagrożeniami.

Jewgienij Kasperski, prezes i dyrektor generalny Kaspersky Lab, powiedział: Przyglądaliśmy się Formule E już od jakiegoś czasu i uważamy, że jest to kolejny logiczny krok w naszej dalszej współpracy z fanami sportów motoryzacyjnych. Zespół DS Virgin Racing stanowił dla nas naturalny wybór. Oprócz mocnego oparcia w innowacji technologicznej łączy nas również podobna wizja i pasja dostarczania tej innowacji zarówno naszym klientom, jak i szerzej światu.

Oprócz wspierania jednego z założycielskich zespołów w szybko rozwijającym się globalnym sporcie, jakim jest Formuła E, Kaspersky Lab postrzega środowisko techniczne jako kolejny obszar w swoich dalszych pracach badawczo-rozwojowych dotyczących nowych technologii w celu zabezpieczenia przed cyberzagrożeniami połączonych z siecią i autonomicznych pojazdów. W ramach partnerstwa marka Kaspersky Lab będzie wyraźnie widoczna na bolidach DS Virgin Racing, w strefie serwisowej oraz na kombinezonach kierowców.

Aleksander Mojsiejew, dyrektor ds. sprzedaży, Kaspersky Lab, który poinformował o współpracy wraz z Sir Richardem Bransonem, powiedział: Postęp, jaki poczyniliśmy w zakresie cyberbezpieczeństwa motoryzacyjnego, zawdzięczamy częściowo naszej obecności w sporcie motoryzacyjnym pozwalającej nam na testowanie nowych koncepcji i pomysłów, które następnie znajdują zastosowanie podczas rozwijania naszych rozwiązań dla tej branży.  

Alex Tai, szef zespołu DS Virgin Racing, dodał: Jesteśmy zachwyceni perspektywą współpracy z Kaspersky Lab, dzięki której będziemy najlepiej chronionym zespołem w stawce. Jako czołowy, globalny dostawca cyberochrony z bogatą tradycją w sporcie motoryzacyjnym, firma ta jest w stanie ochronić technologię zespołu i zapewnić nam przewagę nad konkurencją.

Więcej informacji o współpracy Kaspersky Lab i zespołu DS Virgin Racing znajduje się na stronach: www.ds-virginracing.com oraz www.kms.racing.

Informacje o Virgin Group

Virgin to międzynarodowa grupa inwestycyjna oraz jedna z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych marek na świecie. Założona w 1970 r. przez Sir Richarda Bransona, Virgin Group prowadzi dobrze prosperujące przedsiębiorstwa między innymi w takich sektorach jak telefonia mobilna, turystyka i transport, usługi finansowe, relaks i rozrywka, jak również zdrowie i odnowa biologiczna. Zespół Formuły E DS Virgin Racing to jeden z założycielskich teamów w całkowicie elektrycznej serii wyścigowej. Kierowany przez Aleksa Taia, współpracował z francuskim producentem samochodów luksusowych DS Automobiles.

Informacje o Mistrzostwach FIA Formuły E

Mistrzostwa FIA Formuły E to pierwsza na świecie seria wyścigów w pełni elektrycznych samochodów jednomiejscowych rozgrywająca się na torach ulicznych jednych z najbardziej rozpoznawalnych miast, takich jak Hongkong, Marrakesz, Buenos Aires, Monako, Paryż, Berlin, Nowy Jork czy Montreal. Mistrzostwa te reprezentują wizję przyszłości branży motoryzacyjnej, pełniąc funkcję platformy umożliwiającej zaprezentowanie najnowszych innowacji w zakresie technologii pojazdów elektrycznych oraz alternatywnych źródeł energii. W przyszłych sezonach zasady będą jeszcze bardziej otwarte, dzięki czemu producenci będą mogli skoncentrować się na rozwoju zespołów silników i akumulatorów, które będą następnie wykorzystywane we współczesnych pojazdach elektrycznych powszechnie spotykanych na drogach.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/nowosci

Ocena :
Brak ocen
Zaloguj się, by móc oceniać
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Do "górników", w zawyżaniu cen kart, dołączyli producenci VRAM. 52
Wyższa wydajność także na Windows 7 i 8. 12
MediaTek wysyła zaproszenia na konferencję prasową. 6
Mała niespodzianka dla pecetowców. 10
Duże usprawnienie dla Map Google. 3
High-endowy smartfon z logiem Nokii. 17
Złóż sobie niewielkiego peceta. 6
Potrzebny jest czas na doszlifowanie produkcji. 10
25 cali i wybór - rozdzielczość, albo odświeżanie. 12
Nowa gra Bungie pojawi się w październiku. 0
Produkt kierowany do graczy. Asus ROG Strix XG27VQ w końcu trafił do sprzedaży. 23
Dla tych, którzy cenią wygodę. Samsung zaprezentował właśnie nowy, przenośny model SSD. 4
Wcześniej coś się pokiełbasiło. 48
Drivery z optymalizacjami dla najnowszej gry studia Volition. 7
Do "górników", w zawyżaniu cen kart, dołączyli producenci VRAM. 52
Jaki GPU to ogarnie? 18
Legenda w nowej odsłonie. 25
Internauci nie akceptują agresywnych materiałów promocyjnych. 56
Zła wiadomość dla użytkowników Windowsa 10. 30
Nvidia już ma, więc czas na ruch AMD. 22
Nowa gra Bungie pojawi się w październiku. 0
Coffee Lake, Cannon Lake, Ice Lake i Tiger Lake? 30
Wersja ekshibicjonistyczna. 6
Czekacie na oficjalne testy? 15
Laptop dla overclockera. 18
Bez wentylatorów waży ponad kilogram. 12
Do "górników", w zawyżaniu cen kart, dołączyli producenci VRAM. 52
Wyższa wydajność także na Windows 7 i 8. 12
Jaki GPU to ogarnie? 18
Nvidia już ma, więc czas na ruch AMD. 22
Legenda w nowej odsłonie. 25
Wcześniej coś się pokiełbasiło. 48
Artykuły spokrewnione
Facebook