Informacja prasowa
NetApp Polska, Piątek, 17 marca 2017, 09:53
Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane
z redakcją PCLab.pl czy Grupą Onet.pl SA. Redakcja PCLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

Firma NetApp poinformowała o mianowaniu Anthony'ego Lye na stanowisko Senior Vice President odpowiedzialnego za dział rozwiązań chmurowych (Cloud Business Unit).

Przetwarzanie danych w chmurze to dla NetApp ważny kierunek rozwoju, ponieważ przedsiębiorstwa korzystają z opcji chmury prywatnej, hybrydowej i w hiperskali do zwiększenia sprawności operacyjnej, pogłębienia wiedzy i przyspieszenia innowacyjności. Anthony Lye, którego przełożonym jest CEO NetApp George Kurian, jest odpowiedzialny za kształtowanie i realizację strategii rozwoju rentownej działalności NetApp w segmencie chmury.

 

Anthony Lye wnosi do NetApp ponad 25 lat doświadczenia na różnych stanowiskach kierowniczych w zakresie rozwoju produktów oraz zarządzania nimi, marketingu i sprzedaży. Był także dyrektorem generalnym firmy z branży zaawansowanych technologii. W ciągu ostatnich 15 lat koncentrował się przede wszystkim na innowacyjności w dziedzinie chmury. Ostatnio pełnił funkcję wiceprezesa wykonawczego i dyrektora ds. rozwiązań chmurowych w Guidewire Software, gdzie kierował przejściem firmy od rozwiązań lokalnych do chmurowych.

 

„Dołączam do NetApp w niezwykle obiecującym okresie, ponieważ jest to firma innowacyjna i przodująca na rynku w segmencie chmury hybrydowej” — powiedział Anthony Lye, Senior Vice President, Cloud Business Unit, NetApp. „Nasze doświadczenie w dziedzinie zarządzania danymi w chmurze przyciąga nowych klientów. Dysponujemy najszerszą ofertą usług i rozwiązań do obsługi danych w chmurze, a ponadto możemy się poszczycić najlepszym ekosystemem partnerów w branży. Ważnym atutem naszej firmy jest głęboka integracja z czołowymi przedsiębiorstwami działającymi w hiperskali, usługodawcami SaaS oraz regionalnymi dostawcami usług, którzy umożliwiają firmom wdrażanie nowych modeli biznesowych z wykorzystaniem zalet ekonomicznych i sprawności operacyjnej środowisk w chmurze”.

 

Informacje o Anthonym Lye


W 27-letniej karierze Anthony Lye zajmował różne stanowiska w zarządach firm — od 10-osobowych po międzynarodowe korporacje. Zarządzał wszystkimi aspektami działalności biznesowej. Był między innymi odpowiedzialny za rentowność i rozwój produktów, zarządzanie produktami oraz sprzedaż bezpośrednią i za pośrednictwem partnerów. Ma praktyczne doświadczenie w dziedzinie budowy aplikacji i współpracował z deweloperami mającymi zaawansowane umiejętności w zakresie środowisk AWS, Azure oraz force.com. Kierował zespołami w Ameryce Północnej i Europie, a także intensywnie podróżował po krajach Azji i Ameryki Południowej. 

 

Przed przejściem do NetApp pełnił funkcję wiceprezesa wykonawczego i dyrektora ds. rozwiązań chmurowych w Guidewire Software, a także prezesa i dyrektora generalnego HotSchedules — producenta aplikacji dla branży restauracyjnej i hotelarskiej oraz handlu detalicznego. Wcześniej pełnił funkcję globalnego prezesa ds. platform cyfrowych oraz zarządzania relacjami z klientami i kanałami sprzedaży w największej agencji cyfrowej na świecie Publicis. Anthony Lye był także starszym wiceprezesem i dyrektorem generalnym ds. zarządzania relacjami z klientami i doświadczeń klienta w Oracle, a także zajmował wysokie stanowiska kierownicze w Siebel Systems oraz Remedy Corporation.

Ocena :
Brak ocen
Zaloguj się, by móc oceniać
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Chciałbym Was wszystkich serdecznie przywitać! Zostałem nowym wydawcą portalu PCLab.pl. 134
Jest drożej, niż moglibyśmy oczekiwać. 27
Hakerzy mogą dostać dostęp do Twoich danych. 3
Program uTorrent z dużymi usprawnieniami. 19
HTC U 11 zastąpi zeszłorocznego smartfona HTC 10. 3
Intel przyspiesza ładowanie wszystkich dział. 75
W tym miesiącu mały odpoczynek od dużych hitów. 5
Tani notebook z Windows 10. Marka Kiano zaprezentowała dzisiaj swój nowy notebook SlimNote 14.2. 12
Kolejny monitor do kolekcji. 31
Twój procesor już nie jest zbyt nowy. 53
USB 3.1 bez dodatkowego kontrolera. 33
Czy niskobudżetowe GPU nie miały aby wyginąć? 7
Wychudzony GTX 1070 także dla Europy. 11
Chciałbym Was wszystkich serdecznie przywitać! Zostałem nowym wydawcą portalu PCLab.pl. 134
Aktualności spokrewnione
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane