Aktualność
Piotr Gontarczyk, Czwartek, 12 października 2017, 04:22

Świeci i klika, na obie ręce. Firma Genesis wprowadziła do sprzedaży nowy model myszki dla gracza - Krypton 800. Gryzoń wyposażony jest w czujnik optyczny PMW3330 i oferuje regulację rozdzielczości w zakresie od 400 do 10200 DPI. Przy konieczności szybkiej zmiany czułości, gracz może wybrać jeden z czterech predefiniowanych poziomów.

Genesis przekonuje, że Krypton 800 może się pochwalić również i innymi parametrami, takimi jak maksymalna szybkość przetwarzania danych na poziomie 8000 ramek na sekundę, maksymalna akceleracja 30 G, czy szybkość raportowania 1000 Hz i maksymalna szybkość śledzenia 150 ips. Liczby te mają przełożyć się na niezawodność gryzonia w czasie rozgrywki. Myszkę wyposażono też w przełączniki Omron, o żywotności do 20 milinów kliknięć.

Ważną cechą Kryptona 800 jest symetryczny kształt, dzięki czemu z gryzonia mogą korzystać zarówno gracze prawo-, jak i leworęczni. Dodatkowo boki myszki pokryto gumowaną powierzchnią, dla poprawy przyczepności i wygody użytkowania.

Dedykowane myszce Krypton 800 oprogramowanie umożliwia zapisywanie profili i makr. Do tego dochodzi też dziesięć programowalnych przycisków. Program pozwala także ma modyfikowanie zaimplementowanego w gryzoniu Genesis podświetlenia RGB. Efekty świetlne zostały dodatkowo wzbogacone efektem Prismo.

Mysz Genesis Krypton 800 kosztuje około 189 złotych.

Konkurs Palit Polska
Ocena aktualności:
Brak ocen
Zaloguj się, by móc oceniać
vark (2017.10.12, 08:44)
Ocena: 2

0%
Mam poprzedniego Kryptona, ale leży nieużywany w szafie. Znacznie praktyczniejsze do lewej ręki okazały się Roccaty - Kova i Tyon. Jedyna wada Kyptona to zbyt mocno do tyłu przesunięte przyciski boczne. Ale może są tacy, co tak lubią...
Edytowane przez autora (2017.10.12, 08:45)
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Duża metamorfoza znanej przeglądarki. 94
Coś dla pobudzenia nostalgii. 29
Rekord na Reddicie i mocny udział mediów. 57
Przepraszają, ale za plecami krzyżują palce. 53
Będzie wielkie liczenie. 33
Było wzgórze i nie ma wzgórza. 22
O zagrożeniach związanych z Intel ME mówiło się od długiego czasu. 28
Blizzard, zgodnie z obietnicą, udostępnił jedną ze swoich popularnych gier, StarCraft II, zupełnie za darmo, a więc w formie free-2-play. 17
Wygląda to naprawdę ładnie. 24
Wielka, ciężka i głodna mocy! 44
Artykuły spokrewnione
O autorze
Piotr Gontarczyk
Dziennikarz internetowy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Publikował swoje artykuły na łamach kilku popularnych wortali, był także redaktorem naczelnym jednego z nich.
Ostatnie publikacje:
Facebook
Ostatnio komentowane