Aktualność
Tomasz Kurzak, Poniedziałek, 5 czerwca 2017, 18:00

Aplikacja MobiRadar to najnowsze dziecko działu Nowych Technologii grupy Onet-RAS Polska. Należy do niego także PCLab. Wszyscy bardzo ciężko pracowaliśmy przez ostatnie miesiące, żeby stworzyć dla Was nową, unikalną na polskim rynku aplikację mobilną.

MobiRadar to niespotykany dotąd sposób na zdobywanie mobiWiedzy i mobiUmiejętności, bo treści dostępne są w najbardziej naturalnym środowisku dla posiadaczy smartfonów, czyli bezpośrednio na ich telefonach. W aplikacji znajdziecie ciekawe rzuty oka, zestawienia, poradniki i wiele innych publikacji o Androidzie, przeznaczonych dla niego akcesoriów oraz gadżetów. Żeby mieć dostęp do naszych artykułów, konieczne jest zainstalowanie na smartfonie naszej aplikacji. MobiRadar możecie pobrać ze sklepu Google Play.

Pobierz MobiRadar

W zeszłym tygodniu przygotowaliśmy dla naszych czytelników wiele ciekawych artykułów. Tydzień rozpoczęliśmy od publikacji traktującej o informacjach, jakie na temat swoich użytkowników gromadzi Facebook. W tekście "Ile wie o Tobie Facebook" opisaliśmy jakie dane i w jakim celu zbiera ten najpopularniejszy na świecie portal społecznościowy. W minionym tygodniu przedstawiliśmy także zalety posiadania alternatywnego launchera i mamy nadzieję, że ta publikacja zachęci Was do eksperymentowania z programami uruchomieniowymi przeznaczonymi dla Androida.

MobiRadar

W MobiRadar nie zabrakło także zestawień. Przyjrzeliśmy się między innymi najlepszym odtwarzaczom wideo dla Androida. Zwycięzca dla wielu jest oczywisty, bo aplikacja VLC jest niezwykle popularna nie tylko na smartfonach i tabletach, ale także, a może przede wszystkim, na komputerach stacjonarnych. Sprawdziliśmy również najlepsze programy do nagrywania ekranu urządzeń działających pod kontrolą Androida. Każda osoba, która kiedyś chciała to zrobić, wie doskonale, że ciężko znaleźć dobrą aplikację do tego celu, dlatego sprawdziliśmy je dla Was i wybraliśmy najlepsze. Przygotowaliśmy także coś dla osób, którą lubią łączyć swoje smartfony z innymi urządzeniami i czerpać korzyści z takich tandemów. Lato zbliża się wielkimi krokami, przygotowaliśmy więc zestawienie najlepszych opasek fitness do 350 zł, które pomogą nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale także zadbać o zdrowie i poprawić kondycję fizyczną.

Pobierz MobiRadar

Zachęcamy Was gorąco do korzystania z MobiRadar. Zapraszamy także do śledzenia wątku na forum. Jest to doskonałe miejsce do dzielenia się z nami uwagami na temat samej aplikacji i dostępnych w niej artykułach. Bardzo chętnie przeczytamy co o niej uważacie. Jesteśmy także otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie dotyczące przyszłych publikacji. Jeśli chcielibyście, żebyśmy zajęli się jakimś tematem, to dajcie nam znać. MobiRadar to aplikacja tworzona przez nas, ale przeznaczona dla Was.

Źródło: MobiRadar
Konkurs Palit Polska
Ocena aktualności:
Ocen: 22
Zaloguj się, by móc oceniać
KaFeR (2017.06.05, 18:06)
Ocena: 27

0%
MobiDick
Ulvar (2017.06.05, 18:19)
Ocena: 28

0%
ano, na telefonach 99% ludzi nie ma roota i adblocka to teraz pewnie walniecie tam wszystkie reklamy na 5 ekarnów we flashu i z dzwiękiem a tu pokażecie je (artykuły) z opóźnieniem ;D?

To jest ta wasza dobra zmiana?? Wtf?? Gdzie nowe forum? gdzie taptalk? gdzie NORMALIZACJA reklam - serio obejrzał bym nawet gdyby nie były kosmicznie upierdliwe i chore. Coraz bliżej dna.
Tworzyć NOWE pierdoły gdy łódź się rozpada ze starości i przecieka??
Vendeur (2017.06.05, 18:23)
Ocena: 33

0%
niespotykany dotąd sposób na zdobywanie mobiWiedzy i mobiUmiejętności


Że kuwa co?

Jakież to ja mam szczęście, że wychowałem się jeszcze w normalnych czasach, wiedzę czerpałem z książek, umiejętności z łamigłówek, przedmiotów tylu ZPT, a sprawność fizyczną wyrobiłem na zdezelowanym boisku, na górkach, chodnikach, wszędzie tylko nie w domu z telefonem w ręce...
crush (2017.06.05, 18:30)
Ocena: 17

0%
JEZU.
NA TO CZEKAŁEM CAŁE MOJE ŻYCIE.
Dthlfwp (2017.06.05, 18:35)
Ocena: 10

0%
Vendeur @ 2017.06.05 18:23  Post: 1071015
niespotykany dotąd sposób na zdobywanie mobiWiedzy i mobiUmiejętności


Że kuwa co?

Jakież to ja mam szczęście, że wychowałem się jeszcze w normalnych czasach, wiedzę czerpałem z książek, umiejętności z łamigłówek, przedmiotów tylu ZPT, a sprawność fizyczną wyrobiłem na zdezelowanym boisku, na górkach, chodnikach, wszędzie tylko nie w domu z telefonem w ręce...

Ale tutaj mowa o mobiUmiejętnościach i mobiWiedzy. Tylko nie pytaj mnie co to jest, bo nie mam pojęcia i w sumie nie chcę wiedzieć.
treści dostępne są w najbardziej naturalnym środowisku dla posiadaczy smartfonów, czyli bezpośrednio na ich telefonach
co to za bełkot? I takich kwiatków jest masa w tej aktualności.
ma ten mobiradar jakąś stronę www, czy tylko jest dostepny przez aplikację? Jesli tylko aplikacja, to powodzenia :)
Edytowane przez autora (2017.06.05, 18:42)
cgdestroyer (2017.06.05, 18:45)
Ocena: 10

0%
mogę się mylić ale mam wrażenie, że nowa jakość właśnie wyłoniła się z zamulonego dna :)
LoCtoR (2017.06.05, 18:54)
Ocena: 7

0%
cgdestroyer @ 2017.06.05 18:45  Post: 1071027
mogę się mylić ale mam wrażenie, że nowa jakość właśnie wyłoniła się z zamulonego dna :)

Zapomniałeś dodać, że od spodu :E
Kitu (2017.06.05, 19:01)
Ocena: 9

0%
Telefon i przeglądanie internetu? Żadnych 'dedykowanych' aplikacji, nigdy, pod żadnym pozorem. Firefox + Adblock, do używania którego zostałem zmuszony przez reklamy na cały ekran z maluteńkim X do zamknięcia. Zresztą te reklamy ładowały się dłużej niż cała reszta strony, oczywiście najpierw one, później właściwa zawartość, a ja nie mam nieskończonego pakietu internetu, jego prędkości, czasu na czekanie na załadowanie i pokładów cierpliwości.

Przynajmniej wiem, czyich jeszcze artykułów należy unikać. Szkoda, że pierwszą rzeczą, którą sprawdzam w artykule, jest jego autor, bo niektórych nie da się czytać.
Drzemor (2017.06.05, 19:04)
Ocena: 0

33%
@up

Pobierz sobie #TechInformacje lepszej apki chyba niema do czytania artów na różnych stronach.
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Dużo tu rowów i dziurek. 0
Montana wiosną ponoć też jest piękna. 2
Walec go przejechał. Zotac przedstawił swój najnowszy komputer dla gracza - MEK1. 0
Rekordowa gra wchodzi w fazę wydania. 0
Moc w najczystszej postaci. 38
Usprawnienie jest wdrażane dla aplikacji Instant Games. 6
Wszystko przez małe zainteresowanie tym rozwiązaniem. 4
Największy plebiscyt technologiczny zakończony. 26
Marka nie umarła. Fani serii Soulcalibur czekali pięć długich lat na zapowiedź nowej części. 18
Nie skorzystacie z „cudownego” mostka za 600 dolarów. 21
Zelda zostawia konkurencję daleko w tyle. 14
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane